Новини


ОРАНТА входить до системи прямого врегулювання збитків з «Автоцивілки»

2 Грудня 2016 року
З 1 грудня 2016 року в Україні почала діяти система прямого врегулювання збитків за договорами «Автоцивілки». Відтепер клієнти НАСК «ОРАНТА» за діючими договорами «Автоцивілки», що постраждали у ДТП, отримали можливість звернутися до НАСК «ОРАНТА» за компенсацією збитків, завданих їх транспортним засобам. Одержати таку компенсацію збитків в НАСК «ОРАНТА» за системою прямого врегулювання збитків можливо за наступних умов:
·      ДТП сталася після 30.11.2016;
·      учасниками ДТП є не більше двох транспортних засобів;
·      транспортні засоби учасників ДТП застраховані за договорами «Автоцивілки»;
·      один з учасників повністю відповідальний за настання ДТП;
·      обидві страхові компанії є учасниками угоди про пряме врегулювання збитків.
За словами виконавчого директора НАСК «ОРАНТА» Олександра Завади,   започаткування роботи цієї системи стане значним стимулом для підвищення якості послуг та оперативності виплат страхових відшкодувань на ринку в цілому. «ОРАНТА»   наразі   забезпечуватиме врегулювання основної кількості звернень за системою прямого врегулювання збитків   до 15 робочих днів. Додатково Олександр Завада відмітив: «Важливим наступним кроком   має стати закріплення на законодавчому рівні обов’язкової для всіх страховиків системи прямого врегулювання збитків з «автоцивілки»,що суттєво збільшить дієвість та ефективність системи ПВЗ в інтересах всіх клієнтів».
З переліком страхових компаній, що є учасниками угоди про пряме врегулювання збитків, можна ознайомитись на сайті МТСБУ http://www.mtsbu.ua/ua/.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Поліс придбай - подарунки вигравай
23.10.2021 12:29:00 Детальніше
100 РОКІВ НАМ – 100 ПОДАРУНКІВ ВАМ
22.10.2021 07:00:00 Детальніше
ПрАТ НАСК «ОРАНТА» оголошує конкурс (тендер) на пошук суб'єктів аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності
16.08.2021 14:00:00 Детальніше
Яцек Мейзнер призначений на посаду Голови Правління НАСК «ОРАНТА»
Фінансовий Оскар 2020 – ОРАНТА здобула почесні нагороди
Яцек Мейзнер призначений Членом Правління НАСК "ОРАНТА"