БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05

Новини

20 Листопада 2018 року

За підсумками продажів електронних полісів Автоцивілки в Україні, ОРАНТА увійшла до ТОП 5 страхових компаній за даними МТСБУ. За підсумками 3-го кварталу ОРАНТА лідирує серед страхових компаній  за загальною кількістю укладених договорів Автоцивілки, включаючи  паперові та електронні поліси  (251,1 тис).

 Нагадуємо, що електронний поліс Автоцивілки в Україні почав діяти з 7 лютого 2018 року і має таку ж юридичну силу, як і звичайний паперовий поліс.

1 Листопада 2018 року

З нагоди Дня народження Компанії ОРАНТА  кожний, хто придбає протягом листопада на онлайн-сервісі oranta.ua поліс - звичайну паперову або електронну Автоцивілку, Зелену картку чи Туристичний поліс - отримає брендований подарунок на згадку.
Акція діє лише з 00.00 1.11.2018 по 23.59 30.11.2018. Клієнтам, які придбають звичайні паперові поліси, подарунок буде доставлений безкоштовно Новою поштою разом із паперовим полісом. Клієнти, які придбають електронний поліс, для отримання подарунку повинні при замовленні вказати місто і відділення Нової пошти, де зручно отримати подарунок (подарунок буде доставлено безкоштовно).


23 Травня 2018 року

ОРАНТА вкотре підтверджує статус лідера серед страхових компаній на ринку Автоцивілки (ОСЦПВВНТЗ) . За підсумками 2017 року ОРАНТА отримала 1 місце з обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласників у рейтингу ТОП 46 страхових компаній Національної премії 2018 журналу «Insurance TOP». Сума страхових платежів компанії за даним видом обов'язкового страхування у 2017 році склала 339 864,1 тис.грн.( у 2016 році сума складала 282 000,3 тис.грн.).

7 Лютого 2018 року

Сьогодні в Україні розпочато продаж електронного поліса  Автоцивілка і в нашій компанії вже проданий перший такий поліс! Ми радіємо, що Україна впевнено  рухається вперед з новими інноваціями на страховому ринку і відчуваємо співпричетність до змін на краще.

10 Лютого 2017 року

Повідомлення про проведення   позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» (НАСК «ОРАНТА»), що є власником більше 10 відсотків простих іменних акцій Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «Оранта-Життя» (місцезнаходження: 04053,   м. Київ, пров. Несторівський, 7 (далі – Товариство), повідомляє, про скликання   позачергових   Загальних зборів акціонерів Товариства (далі – Збори), які відбудуться 14 березня 2017 року о 12 год. 00 хв. за адресою: 02081, м. Київ, вул. Здолбунівська, 7Д, 5-й поверх, зал засідань у приміщенні                            НАСК «ОРАНТА».

14 Січня 2017 року

За підсумками 2016 року страхова компанія ОРАНТА змогла суттєво покращити показники фінансової стійкості завдяки виваженій політиці в управлінні фінансами та зростанню зібраних страхових премій.Основні показники компанії за 2016 рік склали: фінансовий прибуток 36 млн. грнзагальна сума активів компанії становила631 млн. грн

 • страхові резерви компанії сформовані у сумі 329 млн. грн

 • фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний на 152 млн. грн

 •        За результатами  комерційної діяльності компанії протягом 2016 року  загальний обсяг валових  премій  збільшився на 14% і склав 509 млн. грн , з них за договорами автострахування (внутрішні та міжнародні договори) премії склали  363 млн. грн

         За 2016 рік ОРАНТА виплатила клієнтам  страхові відшкодування на суму 150 млн. грн (у 2015 році сумма склала 114 млн.грн, за договорами обов’язкового страхування виплати склали 125 млн. грн, за договорами страхування майна 19 млн. грн.

         У 2017 році ОРАНТА  і надалі продовжить започатковану у 2015 році  довгострокову  стратегію розвитку компанії та здійснюватиме реформування власних бізнес-процесів з метою покращення якості обслуговування своїх клієнтів і  буде приймати активну участь у реформуванні страхового ринку в цілому.

   

  2 Грудня 2016 року

  Відтепер клієнти НАСК «ОРАНТА» за діючими договорами «Автоцивілки», що постраждали у ДТП, отримали можливість звернутися до НАСК «ОРАНТА» за компенсацією збитків, завданих їх транспортним засобам. Одержати таку компенсацію збитків в НАСК «ОРАНТА» за системою прямого врегулювання збитків можливо за наступних умов:
  ·      ДТП сталася після 30.11.2016;
  ·      учасниками ДТП є не більше двох транспортних засобів;
  ·      транспортні засоби учасників ДТП застраховані за договорами «Автоцивілки»;
  ·      один з учасників повністю відповідальний за настання ДТП;
  ·      обидві страхові компанії є учасниками угоди про пряме врегулювання збитків.

  21 Жовтня 2016 року

  ОРАНТА продовжує реалізовувати свою стратегію розвитку, спрямовану на фінансову стабільність та вдосконалення якості обслуговування клієнтів.
  Незважаючи на несприятливі економічні та політичні умови, впродовж 2016 року ОРАНТА змогла суттєво покращити показники фінансової стійкості компанії завдяки виваженій політиці в управлінні фінансами та зростанню зібраних страхових премій.
  Фінансовий прибуток компанії ОРАНТА за 9 місяців 2016 року склав 29 млн. грн., а загальна сума активів компанії (станом на 30.09.2016) становила 611 млн. грн. На кінець звітного періоду страхові резерви компанії сформовані у сумі 318 млн. грн., а їх достатність підтверджена незалежним сертифікованим актуарієм.
  Фактичний запас платоспроможності перевищує нормативний на 116 млн. грн., що дозволяє Компанії ОРАНТА своєчасно і в повному обсязі виконувати всі свої зобов'язання перед понад 2 млн. споживачів страхових послуг. Усі страхові резерви і капітал Компанії представлені якісними активами, ліквідність яких повністю відповідає зобов'язанням.

  9 Жовтня 2016 року

  ОРАНТА повернула собі право на використання власних торговельних марок - Вищий Господарський Суд України 27.09.2016 поставив крапку у майже дворічному спорі між НАСК «ОРАНТА» та ТОВ   «ІМГ інтернешнл холдинг компані» щодо майнових прав на вісім знаків для товарів і послуг, що належали страховику.

  15 Вересня 2016 року

  ОРАНТА зайняла I місце у рейтингу ТОП 50 страхових компаній на ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників (Автоцивілка) за версією видання «Insurance TOP» за підсумками 1-го півріччя 2016 року.
  ОРАНТА продовжує займати лідерські позиції за даним видом страхування з початку заснування ОСЦПВВНТЗ в Україні. За даними рейтингу за 6 місяців доля ринку ОРАНТА склала 8,40%, компанія зібрала на ринку страхові премії на суму 145 401,8 тис. грн., з перевагою від наступного в рейтингу у 11 497 тис. грн.
  Протягом 6 місяців компанія виплатила на користь автовласників за полісом обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автоцивілка), страхові відшкодування на суму 41 103, 0 тис. грн.

  29 Жовтня 2015 року

  Банк Кредит Дніпро і страхова компанія "ОРАНТА" розпочали реалізацію партнерської програми. Тепер придбати страхові продукти "Оберіг" (страхування від нещасних випадків) і "Мій дім" (страхування майна) клієнти зможуть прямо у відділеннях фінустанови.
  "У своїй роботі ми завжди намагаємося розширювати рамки стандартного банківського обслуговування та приємно дивувати українців новими пропозиціями. І наша спільна програма з однією із провідних українських страхових компаній "ОРАНТА" – чергове підтвердження цьому, – зазначає Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Тепер у наших клієнтів є можливість прямо у відділенні банку застрахувати своє життя, здоров’я, майно, придбавши за вигідними тарифами продукти однієї з найбільших і найнадійніших страхових компаній в Україні".

  28 Вересня 2015 року

  22 вересня у м. Вінниця пройшла ювілейна 10-та щорічна церемонія нагородження лауреатів найпрестижнішого для місцевого бізнесу конкурсу «Імена, яким довіряють», який визначає найуспішніших й найкращих серед компаній та закладів - тих, кому дійсно довіряють споживачі-вінничани.
  За результатами незалежних опитувань вінничан НАСК «ОРАНТА» вже четвертий раз удостоюється першого місця у номінації конкурсу «Страхова компанія року».
  За словами директора Вінницької обласної дирекції НАСК «ОРАНТА» Івана Доброва, вищою нагородою для будь-якої компанії, що працює з фізичними особами, є оцінка її клієнтів, а висока оцінка клієнтів, отримана в кризовий рік, у період складних ринкових умов – це подвійна перемога: «Наші страхові агенти надають послуги страхування мешканцям з найбільш віддалених населених пунктів всіх 27-ми районних центрів області. Для нас важливо не втратити довіру наших клієнтів, тому наше найголовніше завдання – це якісно і вчасно обслуговувати їх».
  Лауреатом конкурсу «Імена, Яким Довіряють» стає компанія, яка отримала найбільшу кількість голосів від споживачів у відповідній товарній категорії за даними соціологічного дослідження, що проводить вінницька компанія Marker Advertising Workshop, та підтвердила таке визнання.