Повідомлення про порушення законодавства

з питань запобігання та протидії легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення (ПВК/ФТ)
oranta-trust-mark
З метою виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» в ПАТ «НАСК «ОРАНТА» запроваджено систему інформування працівниками та третіми особами Відповідального працівника ПАТ «НАСК «ОРАНТА» за проведення фінансового моніторингу про можливі порушення вимог законодавства у цій сфері.
Якщо Вам стало відомо про факти порушень працівниками ПАТ «НАСК «ОРАНТА» вимог законодавства з питань фінансового моніторингу, Ви можете повідомити про такі факти в один із наступних способів:
1.
Заповнити форму повідомлення про порушення та надіслати на електронну пошту [email protected]
Будь-ласка, зверніть увагу, що Ви маєте право обрати спосіб подання повідомлення: анонімно або не анонімно.
Якщо Ви обираєте анонімне звернення, то пункт 9 повідомлення про порушення не заповнюється, а саме повідомлення не підписується. Ваше повідомлення буде оброблено в межах інформації, що була зазначена в ньому. Однак, Ви не зможете отримати інформацію про результати розгляду поданого повідомлення.
Якщо Ви обираєте не анонімне звернення, то відповідальна особа ПАТ «НАСК «ОРАНТА» може контактувати з Вами для уточнення інформації. Ви також зможете отримати інформацію про результати розгляду поданого повідомлення. При цьому, ПАТ «НАСК «ОРАНТА» забезпечить захист інформації про Вас, як інформатора. Таке повідомлення Ви можете підписати власноруч або особистим кваліфікаційним електронним підписом (електронним цифровим підписом).
2.
Заповнити форму повідомлення про порушення та надіслати на поштову адресу Головного офісу НАСК «ОРАНТА»: 02081, Україна, м. Київ, вул. Здолбунівська, 7Д, корпус Г. На конверті потрібно зазначити «ПОВІДОМЛЕННЯ ФМ».
Будь-ласка, зверніть увагу, що на конверті обов’язково потрібно зазначити надпис «Повідомлення ФМ». В цьому випадку, Ваш лист потрапить в закритому конверті на розгляд Відповідального за фінансовий моніторинг працівника. В протилежному випадку Ваш лист буде отриманий, відкритий та зареєстрований в загальному порядку працівником Управління документообігу.
3.
Записатись на особисту зустріч (в т.ч. онлайн) з Головою Правління ПАТ «НАСК «ОРАНТА» та/або Відповідальним працівником ПАТ «НАСК «ОРАНТА» за проведення фінансового моніторингу.
Зверніть увагу, що на період військового стану особисті зустрічі проводяться дистанційно. Для запису потрібно зателефонувати до контакт центру ПАТ «НАСК «ОРАНТА» за телефонами: +38 067 170 7337, +38 050 170 7337, +38 093 170 7337, та:
  • Повідомити ПІБ, контактний номер телефону, e-mail (ця інформація буде потрібна для того, щоб надіслати Вам посилання на онлайн зустріч),;
  • Вказати, що Ви просите зустріч з питання «повідомлення про порушення в сфері фінансового моніторингу»;
  • Зазначити з ким Вам потрібна особиста зустріч: з Головою Правління або з Відповідальним за фінансовий моніторинг працівником.
Зустріч проводиться тільки при умові увімкнення камер в усіх учасників. Сторонні особи, не заявлені при записі на зустріч, не допускаються на зустріч. Сторонні особи також не можуть знаходитись поруч з Вами при проведенні зустрічі. ПАТ «НАСК «ОРАНТА» може здійснювати відеозапис особистого прийому. Графік особистого прийому можна уточнити за номерами телефонів, що зазначені вище.
Будь-ласка, врахуйте, що особиста зустріч не передбачає анонімності. Якщо Ви хочете повідомити про порушення анонімно, використовуйте будь-який інший із описаних способів, де передбачена така можливість.
4.
Замовити зворотній дзвінок, надіславши повідомлення про це на електрону пошту: [email protected]
Обов’язково в повідомленні зазначте контактний номер телефону для зв'язку та зручні для Вас проміжки часу для розмови з працівником ПАТ «НАСК «ОРАНТА».
5.
Заповнити форму повідомлення про порушення в відділенні ПАТ «НАСК «ОРАНТА», підписати її та передати працівнику ПАТ «НАСК «ОРАНТА».
Адреси відділень ПАТ «НАСК «ОРАНТА» можна знайти у розділі Контакти. В період військового стану ПАТ «НАСК «ОРАНТА» дбає про безпеку своїх працівників та клієнтів. Будь-ласка, домовляйтесь про дату та час Вашого візиту до відділення ПАТ «НАСК «ОРАНТА» завчасно за контактним номером відділення, яке Ви маєте намір відвідати.

Залишайтесь на зв’язку

Спілкування тільки з досвідченими працівниками, які готові вирішити будь-яке Ваше питання. Спілкуємося в зручних для вас месенджерах

contacts-guy