БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

Українці можуть застрахувати життя, здоров’я і майно в Банку Кредит Дніпро

29 Жовтня 2015 року
Банк Кредит Дніпро і страхова компанія "ОРАНТА" розпочали реалізацію партнерської програми. Тепер придбати страхові продукти "Оберіг" (страхування від нещасних випадків) і "Мій дім" (страхування майна) клієнти зможуть прямо у відділеннях фінустанови.
"У своїй роботі ми завжди намагаємося розширювати рамки стандартного банківського обслуговування та приємно дивувати українців новими пропозиціями. І наша спільна програма з однією із провідних українських страхових компаній "ОРАНТА" – чергове підтвердження цьому, – зазначає Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Тепер у наших клієнтів є можливість прямо у відділенні банку застрахувати своє життя, здоров’я, майно, придбавши за вигідними тарифами продукти однієї з найбільших і найнадійніших страхових компаній в Україні".
Так, українці, здійснюючи грошові операції в Банку Кредит Дніпро, на здачу можуть придбати страховий пакет "Оберіг", який пропонує страхування від нещасного випадку. При його настанні сума страхової виплати становить до 50 000 грн. Купуючи продукт "Мій дім", клієнти банку можуть застрахувати від ризику аварії або збитку, заподіяного третім особам, квартиру, житловий будинок, інженерні комунікації, оздоблення, обладнання, меблі, побутову техніку тощо. Придбати страховий продукт можна без огляду майна. Цей продукт передбачає до 25 000 грн страхової виплати при настанні страхового випадку.
Зазначимо, що на сьогоднішній день НАСК "ОРАНТА" є однією з найбільших страхових компаній із широкою мережею відділень по всій Україні: у компанії нараховується понад 500 відділень, працює близько 1800 співробітників і понад 3000 агентів. У компанії найбільш тривала історія існування на страховому ринку України – 94 роки – й унікальний досвід діяльності. Сьогодні ПАТ "НАСК "ОРАНТА" має 30 ліцензій на здійснення різних видів страхової діяльності та пропонує своїм клієнтам повний спектр страхових послуг.
"Одна з головних причин багаторічного успіху нашої компанії полягає в тому, що у своїй стратегії ми неухильно прагнемо надавати нашим клієнтам затребувані продукти, адаптовані під їхні потреби, – говорить Світлана Чирва, радник голови Правління НАСК "ОРАНТА". – Це стосується зокрема й збільшення інфраструктури надання страхових послуг. Тепер мережа точок продажів продуктів НАСК "ОРАНТА" стала ще ширшою завдяки нашим партнерам – Банку Кредит Дніпро".
У разі виникнення будь-яких питань щодо страхових продуктів НАСК "ОРАНТА" можна звертатися за номером телефону 0-800-50-05-05.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік
ОРАНТА входить до системи прямого врегулювання збитків з «Автоцивілки»