БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

СК «Оранта-Життя» здійснила першу виплату за програмою страхування критичних захворювань «Максимум»

1 Липня 2011 року
Страхова компанія «Оранта-Життя» зробила першу страхову виплату за змішаним накопичувальним договором страхування життя (програма «Максимум»), оформленим у 2009 році. Зазначений договір поєднує в собі можливість формування альтернативного довгострокового (14 років) накопичення і страхового захисту.
СК «Оранта-Життя» врегулювала страховий випадок по покриттю «Діагностування вперше виявлених критичних захворювань», що дозволило клієнтові використати кошти, що в 5 разів перевищують сплачену суму за договором. При цьому договір продовжує свою дію і Клієнт знаходитися під страховим захистом від всіх передбачених договорів страхування, страхових покриттів, у тому числі продовжуючи примножувати накопичувальну частину договору страхування життя.
Нагадаємо, що компанія «Оранта-Життя» запропонувала своїм клієнтам програму «Максимум» на початку 2009 року, але вже на сьогоднішній день це один з найпопулярніших продуктів компанії. Причина тому - широкі можливості захисту від ризиків, які надає ця програма: клієнт може вибрати додатковий до основного покриття захист, наприклад, захист від ризику «Діагностування вперше виявлених критичних захворювань».
Умови програми «Максимум» дозволяють приймати на страхування осіб у віці від 0 до 95 років, при цьому вік страхувальника може бути від 18 до 100 років. Термін дії договору від 1 до 30 років. При оформленні договору страхування життя за програмою «Максимум» відносно невеликі страхові внески, від 1000 грн. на рік, забезпечують належний захист від можливих неприємностей протягом усього терміну дії договору.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік