НАСК ОРАНТА виділяє 1 млн грн на допомогу дитячій лікарні Охматдит після жахливої атаки

8 лип. 2024 р. 246
НАСК ОРАНТА виділяє 1 млн грн на допомогу дитячій лікарні Охматдит після жахливої атаки

Страхова компанія ОРАНТА не може залишатися байдужою до трагедії, що сталася 8 липня 2024 року. Ракетний удар російських окупантів по токсикологічному корпусу дитячої лікарні Охматдит у Києві спричинив серйозні руйнування і поставив під загрозу життя багатьох дітей. У відповідь на цей жахливий акт насильства НАСК ОРАНТА прийняла рішення терміново виділити 1 мільйон гривень на потреби лікарні. 

«Ми вважаємо своїм обов’язком допомогти постраждалим дітям та їхнім родинам. В цей важкий час наша компанія хоче зробити все можливе, щоб підтримати медичний персонал Охматдиту і забезпечити необхідні ресурси для відновлення та продовження лікування маленьких пацієнтів», — прокоментував голова правління НАСК ОРАНТА Яцек Мейзнер. 

Фінансова допомога буде спрямована на відновлення зруйнованих реанімаційних і операційних відділень, оновлення медичного обладнання та забезпечення лікарні усім необхідним для надання невідкладної медичної допомоги. 

Внаслідок атаки пошкоджено важливі відділення лікарні, де діти перебували на діалізі та інших життєво необхідних процедурах. Охматдит потребує негайної допомоги для відновлення своєї роботи. 

НАСК ОРАНТА закликає усіх громадян, бізнеси та організації об’єднати зусилля для підтримки лікарні Охматдит у цей критичний момент. Разом ми можемо допомогти дітям повернутися до нормального життя і забезпечити їм належний догляд та лікування. 


Інші новини