БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «Оранта» розпочала співробітництво з CORIS Group

23 Вересня 2009 року
НАСК «Оранта» підписала договір із ЗАТ «Коріс Україна» у сфері надання асистанських послуг із забезпечення медичної, технічної та юридичної допомоги клієнтам страхової компанії, що подорожують за кордон. Співробітництво передбачає ще більш високий рівень обслуговування для клієнтів НАСК «Оранта».
Довідка:
ЗАТ «Коріс Україна», яке було створено 8 липня 1994 року, є частиною міжнародного холдингу CORIS GROUP International, що спеціалізується на асистанській діяльності (організації оперативної допомоги громадянам, які подорожують по всьому світу) і охоплює понад 135 країн світу.
CORIS GROUP International — це глобальна компанія, що має на сьогодні 49 представницьких офісів і цілодобово працюючих диспетчерських центрів, розташованих в найбільш відвідуваних нашими співвітчизниками країнах.
CORIS GROUP володіє унікальною мережею обслуговування в СНД і країнах Балтії, стабільно лідирує на ринку Східної Європи. Компанії холдингу обслуговують клієнтів страхових компаній, банків, крупних корпорацій і туристичних агентств по всьому світу, зокрема більш ніж 120 страхових компаній у країнах СНД і Балтії.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік