БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «Оранта» презентувала програми соціальної відповідальності на конференції IREX

8 Вересня 2009 року
НАСК «Оранта» взяла участь в конференції представництва Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), присвяченому темі корпоративної соціальної відповідальності. Захід відбувся 5-6 вересня в м. Славському Львівської області. В семінарі прийняли участь випускники програм обміну Державного департаменту США Muskie та UGRAD.
В якості доповідачів на семінарі виступили представники ООН в Україні, лідери українського соціально-відповідального бізнесу та неурядові організації в сфері корпоративної соціальної відповідальності. Страховий ринок України в заході представила НАСК «Оранта».
Пані Олександра Афанасьєва, керівник служби корпоративних комунікацій НАСК «Оранта», виступила з доповіддю на тему «Корпоративна соціальна відповідальність під час рецесії: марнотратство чи крок до подальшого розвитку». В презентації були зроблені акценти на стратегічному підході НАСК «Оранта» до соціальної відповідальності з метою висвітлення потенціалу компанії як перспективного активу, підвищення її конкурентоспроможності та формування додаткової вартості за рахунок чіткої стратегії КСВ. «Питання КСВ сьогодні можуть суттєво впливати на ділову репутацію та вартість бізнесу, так саме як стандартні показники економічного зростання», - зазначила пані Афанасьєва.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік