Новини


НАСК «Оранта» презентувала програми соціальної відповідальності на конференції IREX

8 Вересня 2009 року
НАСК «Оранта» взяла участь в конференції представництва Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), присвяченому темі корпоративної соціальної відповідальності. Захід відбувся 5-6 вересня в м. Славському Львівської області. В семінарі прийняли участь випускники програм обміну Державного департаменту США Muskie та UGRAD.
В якості доповідачів на семінарі виступили представники ООН в Україні, лідери українського соціально-відповідального бізнесу та неурядові організації в сфері корпоративної соціальної відповідальності. Страховий ринок України в заході представила НАСК «Оранта».
Пані Олександра Афанасьєва, керівник служби корпоративних комунікацій НАСК «Оранта», виступила з доповіддю на тему «Корпоративна соціальна відповідальність під час рецесії: марнотратство чи крок до подальшого розвитку». В презентації були зроблені акценти на стратегічному підході НАСК «Оранта» до соціальної відповідальності з метою висвітлення потенціалу компанії як перспективного активу, підвищення її конкурентоспроможності та формування додаткової вартості за рахунок чіткої стратегії КСВ. «Питання КСВ сьогодні можуть суттєво впливати на ділову репутацію та вартість бізнесу, так саме як стандартні показники економічного зростання», - зазначила пані Афанасьєва.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Поліс придбай - подарунки вигравай
23.10.2021 12:29:00 Детальніше
100 РОКІВ НАМ – 100 ПОДАРУНКІВ ВАМ
22.10.2021 07:00:00 Детальніше
ПрАТ НАСК «ОРАНТА» оголошує конкурс (тендер) на пошук суб'єктів аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності
16.08.2021 14:00:00 Детальніше
Яцек Мейзнер призначений на посаду Голови Правління НАСК «ОРАНТА»
Фінансовий Оскар 2020 – ОРАНТА здобула почесні нагороди
Яцек Мейзнер призначений Членом Правління НАСК "ОРАНТА"