БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «Оранта» переводить свої підрозділи на безбалансову основу.

23 Квітня 2009 року
За підсумками зборів акціонерів, що пройшли 17 квітня 2009 року, у ході яких було розглянуте питання про створення, реорганізацію та ліквідацію відокремлених підрозділів НАСК «Оранта» і затверджено положення про підрозділи компанії. 23 квітня 2009 НАСК «Оранта» почала процедуру переведення ряду балансових підрозділів компанії в безбалансові, опублікувавши повідомлення у відповідності до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.
Коментує керівник служби юридичного і кадрового забезпечення Холдингу IMG Олександр Ващенко: «Згідно чинного законодавства України, юридичні особи можуть мати відокремлені підрозділи (філії), офіційно зареєстровані в єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (ЕДРПОУ). НАСК «Оранта» має такі філії у вигляді відділень та дирекцій, що є балансовими. Відповідно до рішення, що прийнято в ході зборів акціонерів НАСК «Оранта» 17 квітня, було розпочато процедуру переведення, наслідком якої є юридична ліквідація балансових підрозділів разом із внесенням відповідного запису в ЕДРПОУ. Після завершення зазначеної процедури такі підрозділи продовжать свою діяльність в статусі безбалансових, частково передавши свої функції (бухгалтерського та фінансового характеру, деякі господарські функції й т.д.) дирекціям НАСК «Оранта»».
Як відмітив голова наглядової ради НАСК «Оранта» Олег Спілка, сьогодні в компанії відбувається процес реорганізації та реструктуризації мережі – компанія не закриває жодного з відділень, жодного з офісів з продажів. Переведення відділень у безбалансові є необхідним як з погляду зменшення витрат, так і з погляду вдосконалення керівництва мережею.
За словами голови правління НАСК «Оранта» Олени Болотовой, окремий баланс будуть мати лише 29 підрозділів компанії, у тому числі 28 регіональних дирекцій і головний офіс у Києві. Переведення відділень з балансових у безбалансові дозволить підрозділам зосередитися на продажах. Передача ж бухгалтерських функцій дирекціям та головному офісу значно зменшить витрати компанії.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік