БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «ОРАНТА» - беззаперечний лідер конкурсу «Імена, яким довіряють» у номінації «Страхова компанія 2015»

28 Вересня 2015 року
22 вересня у м. Вінниця пройшла ювілейна 10-та щорічна церемонія нагородження лауреатів найпрестижнішого для місцевого бізнесу конкурсу «Імена, яким довіряють», який визначає найуспішніших й найкращих серед компаній та закладів - тих, кому дійсно довіряють споживачі-вінничани.
За результатами незалежних опитувань вінничан НАСК «ОРАНТА» вже четвертий раз удостоюється першого місця у номінації конкурсу «Страхова компанія року».
За словами директора Вінницької обласної дирекції НАСК «ОРАНТА» Івана Доброва, вищою нагородою для будь-якої компанії, що працює з фізичними особами, є оцінка її клієнтів, а висока оцінка клієнтів, отримана в кризовий рік, у період складних ринкових умов – це подвійна перемога: «Наші страхові агенти надають послуги страхування мешканцям з найбільш віддалених населених пунктів всіх 27-ми районних центрів області. Для нас важливо не втратити довіру наших клієнтів, тому наше найголовніше завдання – це якісно і вчасно обслуговувати їх».
Лауреатом конкурсу «Імена, Яким Довіряють» стає компанія, яка отримала найбільшу кількість голосів від споживачів у відповідній товарній категорії за даними соціологічного дослідження, що проводить вінницька компанія Marker Advertising Workshop, та підтвердила таке визнання.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік
ОРАНТА входить до системи прямого врегулювання збитків з «Автоцивілки»