БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «ОРАНТА» - беззаперечний лідер конкурсу «Імена, яким довіряють» у номінації «Страхова компанія 2015»

28 Вересня 2015 року
22 вересня у м. Вінниця пройшла ювілейна 10-та щорічна церемонія нагородження лауреатів найпрестижнішого для місцевого бізнесу конкурсу «Імена, яким довіряють», який визначає найуспішніших й найкращих серед компаній та закладів - тих, кому дійсно довіряють споживачі-вінничани.
За результатами незалежних опитувань вінничан НАСК «ОРАНТА» вже четвертий раз удостоюється першого місця у номінації конкурсу «Страхова компанія року».
За словами директора Вінницької обласної дирекції НАСК «ОРАНТА» Івана Доброва, вищою нагородою для будь-якої компанії, що працює з фізичними особами, є оцінка її клієнтів, а висока оцінка клієнтів, отримана в кризовий рік, у період складних ринкових умов – це подвійна перемога: «Наші страхові агенти надають послуги страхування мешканцям з найбільш віддалених населених пунктів всіх 27-ми районних центрів області. Для нас важливо не втратити довіру наших клієнтів, тому наше найголовніше завдання – це якісно і вчасно обслуговувати їх».
Лауреатом конкурсу «Імена, Яким Довіряють» стає компанія, яка отримала найбільшу кількість голосів від споживачів у відповідній товарній категорії за даними соціологічного дослідження, що проводить вінницька компанія Marker Advertising Workshop, та підтвердила таке визнання.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік
ОРАНТА входить до системи прямого врегулювання збитків з «Автоцивілки»
Фінансова стійкість та клієнтоорієнтованість - основний тренд діяльності НАСК «ОРАНТА»
ОРАНТА повернула собі право на використання власних торговельних марок