ОРАНТА – лідер на ринку обов'язкового страхування

28 черв. 2024 р. 454
ОРАНТА – лідер на ринку обов'язкового страхування

Страхова компанія ОРАНТА потрапила до переліку лідерів страхового ринку України з виплат страхових відшкодувань, за даними проєкту обміну інформацією "ПРІМА" (Проєкт розкриття інформації. Моніторинг та аналіз) Національної асоціації страховиків України (НАСУ).

Компанія продовжує демонструвати високі показники на українському страховому ринку. За даними НАСУ, ОРАНТА досягла значних успіхів у період січень-травень 2024 року. А саме компанія посіла друге місце за виплатами в сегменті обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності (ОСЦПВ), виплативши 199,4 млн грн. Це свідчить про високу ефективність роботи компанії та її здатність оперативно і якісно задовольняти потреби своїх клієнтів.

Крім того, ОРАНТА входить до п'ятірки лідерів за показником премій на ринку ОСЦПВ, зібравши 484,4 млн грн за підсумками перших п'яти місяців 2024 року. Це підкреслює довіру клієнтів до компанії та її стабільне зростання на ринку страхових послуг.

Завдяки таким успіхам, ОРАНТА продовжує зміцнювати свої позиції серед провідних страхових компаній України. Її успіхи підтверджують надійність та професіоналізм, що робить ОРАНТУ вибором багатьох українців для захисту своїх автомобілів та інших ризиків. Компанія продовжує працювати над підвищенням якості страхових послуг та зміцненням довіри клієнтів.


Інші новини