БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

Київська міська дирекція НАСК «Оранта» достроково виконала план корпоративних продажів

1 Березня 2010 року
Київська міська дирекція НАСК «Оранта», що традиційно є лідером серед дирекцій Компанії, достроково виконала та перевиконала план корпоративних продажів на січень-лютий 2010 року. Співробітники та агенти дирекції уклали за цей період
6 336 корпоративних договорів, зібравши близько 5 708 тис. гривень страхових премій у цьому сегменті. Більшу частину платежів було зібрано з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності - понад 1,8 млн. гривень. Варто відзначити високі показники з майнового страхування, обсяг премій за цим видом страхування в корпоративному сегменті склав за менш ніж 2 місяці близько 1,5 млн. гривень.
"Позитивний результат дирекції досягнуто завдяки професійному рівню менеджерів, які займаються корпоративними продажами, а також відданості улюбленій справі. Наші продавці займають лідуючі позиції в рейтингу продавців Компанії за січень 2010 року. Пріоритетними в розвитку корпоративного сегмента нашої дирекції цього року будуть такі види страхування як страхування майна, вантажів, страхування від нещасних випадків," - відзначив директор Київської міської дирекції В'ячеслав Марцинюк.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік