Новини


До Дня Знань НАСК «ОРАНТА» підготувала спеціальну програму страхування дітей та учнівської молоді «Діти – наше майбутнє»!

21 Серпня 2015 року
Традиційно, з нагоди 1 вересня вже котрий рік поспіль НАСК «ОРАНТА» пропонує продукт, розрахований на родини з дітьми. Батьки мають змогу оформити для своїх дітей шкільного віку, а також для студентів спеціальну програму страхування від нещасних випадків, що передбачає захист майже від усіх видів травматичних ушкоджень.
За даною програмою страхування можливо обрати різноманітні варіанти страхових сум від 3 000 до 50 000 грн. та різні страхові випадки (травма, тимчасова втрата працездатності, інвалідність тощо).
Даний вид страхування захищає 24 години на добу на всій території України (окрім АР Крим, Луганської та Донецької областей). Страховий платіж, залежно від страхової суми та варіанту обраних страхових ризиків, складе від 27 грн. до 2150 грн.
Окрім того, програма «Діти – наше майбутнє» передбачає можливість отримання страхового захисту викладачам всіх освітніх закладів та професійним спортсменам за спеціальними тарифами.
Ми не можемо захистити вашу дитину від неприємностей, які можуть трапитися з нею у житті, але ми можемо підтримати матеріальний добробут вашої родини, на випадок, якщо з дитиною раптом щось трапиться, і вона потребуватиме медичної допомоги, що сьогодні так дорого коштує.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Поліс придбай - подарунки вигравай
23.10.2021 12:29:00 Детальніше
100 РОКІВ НАМ – 100 ПОДАРУНКІВ ВАМ
22.10.2021 07:00:00 Детальніше
ПрАТ НАСК «ОРАНТА» оголошує конкурс (тендер) на пошук суб'єктів аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності
16.08.2021 14:00:00 Детальніше
Яцек Мейзнер призначений на посаду Голови Правління НАСК «ОРАНТА»
Фінансовий Оскар 2020 – ОРАНТА здобула почесні нагороди
Яцек Мейзнер призначений Членом Правління НАСК "ОРАНТА"