Історія компанії

1921 рік

Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) «Оранта» є правонаступницею Укрдержстраху (за винятком зобов'язань за довгостроковими договорами страхування колишнього Держстраху) , заснованого 25 листопада 1921 року. Цю дату компанія вважає датою свого заснування. Ця організація за всіх часів грала, безперечно, значну роль у житті суспільства, задовольняючи соціально-економічні  потреби широких мас населення. За довгі роки своєї історії Компанія отримала високий авторитет і особливу довіру з боку клієнтів. Зараз нам довіряють понад 2 млн. клієнтів.

1993 рік

 У 1993 році Укрдержстрах було перетворено на Відкрите акціонерне товариство Національна акціонерна страхова компанія «Оранта», засновником якого, з боку держави, виступив Фонд державного майна України. У 2007 році Фонд державного майна України продав інвесторові останній пакет акцій, що перебував у державній власності. Компанія стала приватною, що сприяло подальшому поліпшенню структури активів НАСК «Оранта» і підвищенню її платоспроможності.

1994-2008 роки

Від 1994 р. НАСК «Оранта» є повним членом МТСБУ, а з 2003 року — членом Ядерного страхового пулу. У вересні 2008 року засновано Українську федерацію убезпечення (УФУ), що об'єднала 14 класичних страхових компаній, з метою сприяння розвитку в Україні прозорого класичного страхування, гарантування високого рівня послуг зі страхування, що надаються членами федерації, інтеграції українського і європейського ринків страхування, захисту інтересів членів федерації, недопущення недобросовісної діяльності її членів. НАСК «Оранта» виступила одним з ініціаторів створення федерації і є її активним членом.

У грудні 2008 року компанія підписала Глобальний договір Організації Об'єднаних Націй і задекларувала свою прихильність принципам соціально відповідального бізнесу. НАСК «Оранта» співпрацює з професійними українськими й міжнародними організаціями у сфері КСВ, бере участь у роботі комітетів і робочих груп Американської торговельної палати та Європейської бізнес-асоціації.

2009-2017 роки

Крім посилення позицій у традиційних сегментах, НАСК "ОРАНТА" останнім часом активно впроваджує нові страхові продукти і програми та  розвиває  сервіс: у напрямку покращення якості обслуговування клієнтів ОРАНТА впровадила клієнтоорієнтовані сервіси, завдяки яким в компанії скорочені строки врегулювання та виплат страхового відшкодування по лінії бізнесу КАСКО до 10 днів, а по лінії «Автоцивілка» - відповідно до норм, встановлених законодавством, що привело до підвищення рівня задоволеності клієнтів і, як наслідок, ОРАНТА вкотре підтверджує позицію лідера на ринку «Автоцивілка».
ОРАНТА і надалі здійснюватиме реформування власних бізнес-процесів для покращення якості обслуговування своїх клієнтів та приймати активну участь у реформуванні страхового ринку в цілому.
На сьогодні  НАСК "ОРАНТА" - це могутня організація,  що має найбільшу в країні агентську і представницьку мережу, що забезпечує виняткову доступність страхових послуг найширшим верствам населення та пропонує ринку 33 види страхування, які задовольняють потреби практично всіх категорій клієнтів. Нам довіряють понад 2 млн. клієнтів.

Місія компанії
ОРАНТА і принципи
ведення бізнесу

Детальніше