Часті запитання

Тут ви можете знайти відповіді на найпоширеніші запитання наших клієнтів про компанію, наші послуги і продукти.
oranta-trust-mark

Пошук на сторінці...

Компенсація юридичних послуг передбачена за максимальним пакетом страхування (L). За цим пакетом клієнт може розраховувати на компенсацію таких видів витрат у разі визнання події страховим випадком:

до 200 умовних одиниць – на отримання довідки консульства на виїзд з країни тимчасового перебування та на відновлення документів внаслідок втрати або викрадення документів (закордонного паспорту, проїзного документу дитини, посвідчення водія, свідоцтва, що засвідчує реєстрацію транспортного засобу, що належить клієнту);

до 1000 умовних одиниць – на забезпечення послуг адвоката у випадках, коли клієнт потребує невідкладної юридичної допомоги.

 

Пакети «L» та «М» включають компенсацію витрат у разі втрати, знищення або часткового пошкодження застрахованого багажу внаслідок крадіжки, зникнення безвісти, пожежі чи псування рідиною. Договір діє лише щодо багажу, який переданий під відповідальність професійного перевізника.

 

Плануючи подорож за кордон, врахуйте, що деякі посольства вимагають саме “мокру печатку” на договорі туристичного страхування. Тому рекомендуємо ознайомитися з умовами необхідного вам посольства перед поїздкою. 

 

Ви можете замовити доставку договору з “мокрою печаткою”, оформляючи договір страхування на сайті чи у відділенні (доставка діє на території України). 

 

Якщо у вас вже є роздрукований поліс, можете звернутися з ним до найближчого відділення ОРАНТИ, де наші співробітники поставлять “мокру печатку” (узгодьте перед цим, чи такий варіант затвердження договору сумісний з умовами необхідного вам посольства). 

 

Об’єктом страхування за пакетами «S», «M», «L» є:

  • життя, здоров’я, працездатність Застрахованої особи, що може зазнати захворювання, розлад здоров’я внаслідок нещасного випадку або іншої події, на випадок виникнення якої проводиться страхування (страхового ризику), а саме: витрати на отримання медичної допомоги, медичних послуг, уключаючи забезпечення лікарськими засобами та/або медичними виробами, та/або інших послуг (допомоги) певного переліку та якості в обсязі, передбаченому договором страхування (Клас 18; Страхування медичних та інших витрат). При цьому страхуванням покриваються медичні витрати Застрахованої особи, а також її додаткові витрати, які безпосередньо пов’язані з настанням страхового випадку під час здійснення Застрахованою особою подорожі (поїздки) за кордон.
  • життя, здоров’я, працездатність Застрахованої особи (Клас 1; Страхування від нещасних випадків).

Додатково за пакетами «М» та «L»:

  • майно на праві володіння, користування і розпорядження майном та/або можливі збитки чи витрати у звʼязку з пошкодженням або знищенням (повною загибеллю) цього майна, а саме: багаж, який перевозиться будь-якими видами транспорту (Клас 7; Страхування багажу).

При цьому на страхування приймається багаж під час перевезення, тимчасового зберігання багажу під час перевезення, а також інші витрати, пов’язані з перевезенням та тимчасовим зберіганням багажу.

Об’єктом страхування є: Майно на праві володіння, користування і розпорядження, а саме:  Застраховане майно, зазначене в Частині 1 Договору (Полісі та Індивідуальній пропозиції) і розміщене за вказаною в Частині 1 Договору (Полісі та Індивідуальній пропозиції) адресою, та/або Застраховані тварини, інформація про які зазначена в  Частині 1 Договору (Полісі та Індивідуальній пропозиції).

За пакетом «S», «М», «L»:

При страхуванні медичних та інших витрат (Клас 18) за Програмою А (пакети «S», «М») та Програмою С (пакет «L»):

Мінімальна страхова сума* - 30 000,00 евро

Максимальна страхова сума* - 50 000,00 USD

При страхуванні від нещасного випадку (Клас 1)*  -   1 000,00 евро/USD

Додатково за пакетами «М» та «L»:  

Страхова сума при страхуванні багажу (Клас 7)* - 250,00 евро/USD

 

*на одну Застраховану особу                     

Страхова сума за житловим будинком визначається Страховиком за домовленістю зі Страхувальником і може бути у межах від 5 000,00 (п’яти тисяч) грн до 750 000,00 (сімсот п’ятдесяти тисяч) грна за письмовим погодженням  профільного андерайтеру  від 750 001,00 (сімсот п’ятдесяти тисяч однієї) грн до 3 500 000,00 (трьох мільйонів п'ятсот тисяч) грн, але не більше дійсної вартості житлового будинку.

При цьому, житлові будинки вартість яких перевищує 500 000,00 (п’ятсот тисяч) грн приймаються на страхування з обов’язковим оглядом, про що робиться відповідна відмітка в Договорі. Дата проведення останнього капітального ремонту за такими житловими будинками не повинна бути більшою 25 років.

Страхова сума за категоріями житловий будинок та господарські будівлі та споруди не може бути меншою 50% загальної страхової суми за Договором.

Загальна страхова сума за всіма категоріями майна не може перевищувати 1 000 000,00 (один мільйон) грн, а за письмовим погодженням  профільного андерайтеру  загальна страхова сума може приймати значення від  1 000 001,00 (одного мільйона однієї) грн до 5 000 000,00 (п'яти мільйонів) грн.

 

Для кожної Застрахованої тварини страхова сума встановлюється в Договорі окремо та не може перевищувати 20 000,00 (двадцять тисяч) грн.

У разі укладення Договору від ризиків відповідно до 2-го варіанту встановлюються наступні ліміти відповідальності Страховика щодо страхової виплати за ризиком вимушеного забою внаслідок захворювання на лейкоз, туберкульоз, бруцельоз за кожною Застрахованою твариною у розмірі:

- не більше 650 грн – у населених пунктах, де рівень захворюваності на ці хвороби перевищує 10%;

- не більше 850 грн – у населених пунктах, де рівень захворюваності на ці хвороби перевищує 6%, але не перевищує 10%;

- не більше 1500 грн – у населених пунктах, де рівень захворюваності на ці хвороби не перевищує 6%,

за умови, що вказані вище ліміти не перевищують розмір страхової суми за кожною Застрахованою твариною, встановленою Договором.

Якщо на день настання страхового випадку в господарстві є більше тварин (одного виду, однієї вікової групи, статі і масті), ніж застраховано, та відсутня ідентифікація Застрахованої тварини, то кожна з існуючих в господарстві тварин вважається застрахованою до кінця терміну дії Договору. Страхова сума на кожну таку тварину визначається шляхом ділення страхової суми за Договором по Застрахованій тварині на кількість наявних в господарстві на день настання страхового випадку тварин, а виплата проводиться в тій частині страхової суми, що припадає на одну таку тварину.

За пакетом «S»:

При страхуванні медичних та інших витрат (Клас 18) Програма А франшиза становить 50 евро/USD*

При страхуванні від нещасного випадку (Клас 1) франшиза не застосовується

 

За пакетами «М» та «L»:  

При страхуванні медичних та інших витрат (Клас 18) Програма А (за пакетом «М») та Програма С (за пакетом «L») франшиза не застосовується

При страхуванні від нещасного випадку (Клас 1) франшиза не застосовується

При страхуванні багажу (Клас 7) франшиза не застосовується

 

 * на одну Застраховану особу 

За Договором може бути передбачена безумовна франшиза в розмірі від 0% (мінімальне значення) до 10% (максимальне значення) страхової суми.  Розмір франшизи зазначається в Договорі за погодженням Сторін.

Безумовна франшиза вираховується  із суми страхової виплати за кожним та будь-яким страховим випадком.

Не визнаються страховими випадками та страхова виплата не здійснюється за подіями/шкодою/збитками, що прямо або опосередковано пов’язані з/є наслідком:

Застосування ядерної зброї, ядерного інциденту, вибуху, радіації або радіоактивного зараження, впливу проникної радіації, радіоактивного забруднення будь-яким ядерним паливом або відходами внаслідок згоряння ядерного палива, впливу іонізуючого випромінювання або радіоактивного забруднення.

Будь-яких військових/воєнних дій, а також маневрів або інших військових/воєнних заходів; вторгнення, дій іноземних держав (при оголошенні війни або без оголошення війни), воєнних/збройних конфліктів, дії незаконних збройних формувань, диверсії, повалення/захоплення влади або спроби таких дій, посягання на територіальну цілісність, мародерства, агресії іншої держави або заходів щодо її подолання, вторгнення військ іншої держави або несанкціонований перетин кордону військами іншої держави, або будь-яких інших дій за політичними, економічними, соціальними мотивами.

Дії мін, торпед, бомб, гранат, снарядів,  інших будь-яких  бойових припасів та  або знарядь війни; дії будь-яких вибухових речовин або пристроїв, що використані з метою пошкодження або знищення майна та (або) завдання шкоди здоров’ю або життю людей.

Будь-якого забруднення або зараження хімічними, отруйними або біологічними речовинами.

Громадянської війни, громадських заворушень, терористичних актів, терористичної або антитерористичної діяльності, вуличних заворушень усякого роду, масових заворушень або страйків, заколотів, локаутів, повстань, революцій, узурпації влади, самоуправства, цивільних безладь, військового або надзвичайного стану; страйків, державних переворотів, актів тероризму, військової диктатури.

Вилучення, примусовим вилученням, мобілізацією, реквізицією, арештом, конфіскації, націоналізації, реквізиції, арешту або знищення застрахованого Майна за розпорядженням або рішенням органів державної влади, та інших подібних заходів політичного характеру, які здійснюються згідно розпорядження військової чи цивільної влади та політичних організацій в країні Страхувальника або за розпорядженням існуючого де-юре та де-факто уряду чи будь-якого органу влади або за вимогою представників військової чи цивільної влади.

Будь-якого виду мародерства та будь-якого виду насильства, якщо вони відбуваються у зв'язку з проведенням військових/воєнних дій у місці дії Договору.

Підставами для відмови Страховика у здійсненні страхової виплати є:

Навмисні дії Страхувальника або особи, на користь якої укладено Договір, спрямовані на настання страхового випадку, крім дій, вчинених у стані крайньої необхідності або необхідної оборони, або випадків, визначених законом чи міжнародними звичаями.

Вчинення Страхувальником або особою, на користь якої укладено Договір, умисного кримінального правопорушення, що призвело до настання страхового випадку.

Подання Страхувальником неправдивих відомостей про об’єкт страхування, обставини, що мають істотне значення для оцінки страхового ризику, або про факт настання страхового випадку.

Неповідомлення Страховика про зміну обставин, що мають істотне значення для оцінки ступеня страхового ризику.

Несвоєчасне повідомлення Страхувальником про настання страхового випадку без поважних причин або невиконання інших обов’язків, визначених Договором або законодавством, якщо це призвело до неможливості Страховика встановити факт, причини та обставини настання страхового випадку або розмір заподіяної шкоди (збитків).

Одержання Страхувальником повного відшкодування збитків від особи, яка їх заподіяла. Якщо збиток відшкодований частково, страхова виплата здійснюється з вирахуванням суми, отриманої від зазначеної особи як відшкодування збитків.

Відмова від права вимоги до особи, відповідальної за завдані збитки, або якщо реалізація цього права стала неможлива з вини Страхувальника/Вигодонабувача.

Невиконання Страхувальником своїх  обов’язків за Договором.

Інші випадки, передбачені законом.

           Винятки із страхових випадків за пакетами «S», «M», «L»

Страховими випадками за Договором не визнаються події, якщо вони прямо чи опосередковано пов’язані із:

    • навмисними діями Страхувальника або особи, на користь якої укладено Договір, що спрямовані на настання страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на дії, пов’язані з виконанням їх громадянського чи службового обов’язку в стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або захисту майна, життя, здоров’я, честі, гідності та ділової репутації. Кваліфікація таких дій встановлюється відповідно до законодавства України;
    • навмисним поданням Страхувальником /Застрахованою особою неправдивих відомостей про предмет Договору або про факт настання страхового випадку;
    • вживанням Застрахованою особою лікарських препаратів без призначення лікаря, самолікуванням або лікуванням особою, що не має таких повноважень, окрім випадків, якщо застосування Застрахованою особою зазначених речовин було пов’язане з протиправними діями третіх осіб;
    • перебуванням Застрахованої особи у стані алкогольного сп’яніння, токсичного впливу транквілізаторів, трициклічних антидепресантів, снодійних, холіноміметичних (одурманюючих) та наркотичних засобів, окрім випадків, якщо застосування Застрахованою особою зазначених речовин було пов’язане з протиправними діями третіх осіб;
    • діагностикою та лікуванням, призначеними та здійсненими особою, з якою Страхувальник/Застрахована особа перебуває у родинних стосунках;
    • самогубством або спробою вчинення самогубства з боку Застрахованої особи, окрім випадків, якщо Застрахована особа була доведена до такого стану протиправними діями третіх осіб;
    • навмисним заподіянням Застрахованою особою собі тілесних ушкоджень;
    • діями Застрахованої особи, спрямованими на невиправданий ризик (за винятком випадків рятування життя іншої особи);
    • участю Застрахованої особи у парі;
    • керуванням Застрахованою особою будь-якими засобами наземного, водного або повітряного транспорту без належної підготовки та посвідчення на право керування або передачею нею керування особі, яка не має належної підготовки та посвідчення чи перебувала у стані алкогольного, наркотичного або токсичного сп’яніння, під дією снодійних препаратів чи транквілізаторів;
    • польотами на будь-яких літальних апаратах, за винятком випадків, коли Застрахована особа летить як пасажир у цивільному літаку, власник якого має ліцензію на пасажирські перевезення;
    • лікуванням дермато-венеричних захворювань, що передаються статевим шляхом;
    • лікуванням гельмінтозів, педікульозу, акаріазу та інших інфестацій;
    • лікуванням будь-яких опортуністичних хвороб Застрахованої особи, пов’язаних з ВІЛ інфекцією;
    • смертю Застрахованої особи, що є наслідком СНІДу;
    • лікуванням захворювання чи травм, що виникли внаслідок дії бактеріологічного, хімічного забруднення, радіоактивного чи іншого іонізуючого випромінювання;
    • лікуванням розладів слуху (наявність сіркових пробок);
    • лікуванням хвороб шкіри та підшкірної клітковини, пов'язаних з дією сонячного випромінювання;
    • лікуванням захворювань шкіри та її придатків (дерматити, мікози, оніхомікози, псоріаз, екзема тощо), кропивниць та еритем, алергічних реакцій, крім випадків, що потребують негайної допомоги лікаря для врятування життя Застрахованої особи;
    • діагностикою та лікуванням онкологічних захворювань або смертю внаслідок таких захворювань (за винятком випадків усунення загрози життю Застрахованої особи, що виникла непередбачено та раптово);

 

За пакетами «S», «M», «L»:

  • Страхова виплата в рахунок оплати витрат на невідкладну допомогу, передбачених Програмою за Пакетом страхування, організованих Сервісною службою для Застрахованої особи, здійснюється Страховиком без участі Застрахованої особи на підставі виставлених Страховику рахунків Сервісною службою.
  • У разі самостійної оплати вартості послуг Страхувальником/Застрахованою особою, отриманих за кордоном:
  • Якщо Застрахована особа узгодила суму витрат із Сервісною службою та/або Страховиком при настанні страхового випадку, витрати Застрахованої особи відшкодовуються Страховиком після повернення Застрахованої особи із-за кордону та після розгляду оригіналів документів, що підтверджують факт настання страхового випадку та суму витрат.
  • Якщо Застрахована особа не узгодила суму витрат із Сервісною службою та/або Страховиком, то витрати Застрахованої особи відшкодовуються Страховиком у розмірі не більше еквівалента 150 умовних одиниць після повернення Застрахованої особи із-за кордону та розгляду оригіналів документів, що підтверджують факт настання страхового випадку та суми витрат.
  • Страхова виплата Страхувальнику/Застрахованій особі здійснюється в Україні у національній грошовій одиниці України (гривня) шляхом переказу страхової виплати Страхувальнику/Застрахованій особі за офіційним курсом Національного банку України на дату фактичної сплати витрат за кордоном.
  • В разі настання страхового випадку при страхуванні від нещасного випадку:
  • у разі смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку Страховик виплачує Вигодонабувачу або спадкоємцям 100% страхової суми;
  • у разі отримання травми Застрахованою особою внаслідок нещасного випадку, розмір страхової виплати обчислюється згідно з Таблицею страхових виплат при настанні страхового випадку (Додаток 2 до Загальних умов страхового продукту «ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОНОМ», код страхового продукту 703) відповідно до діагнозу отриманої травми;
  • страхова виплата за нещасним випадком здійснюється в Україні у національній грошовій одиниці України (гривня) за офіційним курсом Національного банку України на дату настання страхового випадку шляхом переказу страхової виплати Застрахованій особі (Вигодонабувачу, спадкоємцю за законом);
  • страхові виплати здійснюються незалежно від суми, яку має отримати одержувач за державним соціальним страхуванням та соціальним забезпеченням.
  • За Договором Страховик відшкодовує витрати у розмірі еквівалента до 50 умовних одиниць на телефонний зв’язок із Сервісною службою, необхідний для повідомлення про екстремальну ситуацію або страховий випадок та узгодження дій щодо надання невідкладної медичної або іншої допомоги.
  • Страховик сплачує лікування Застрахованої особи за кордоном у межах страхової суми, встановленої Договором, до того часу, коли стан здоров'я Застрахованої особи за висновком лікаря дасть змогу евакуювати її до України, країни постійного проживання.
  • Якщо на дату закінчення строку дії Договору Застрахована особа потребує невідкладної медичної допомоги, але за медичним висновком Застрахована особа не підлягає евакуації в країну постійного проживання, то Страховик відшкодовує витрати на подальше невідкладне лікування Застрахованої особи за кордоном строком не більше п’яти календарних днів за умови, що такі витрати не виходять за межі страхової суми (граничної суми виплати).
  • За кожним окремим видом страхування загальна сума страхових виплат за всіма страховими випадками, що сталися в період дії Договору, не повинна перевищувати страхової суми, встановленої Договором за відповідним класом страхування.
  • Якщо після здійснення страхової виплати з'явились підстави для виплати у більшому розмірі за цим страховим випадком, то Страховик здійснює страхову виплату за вирахуванням раніше здійснених виплат за цим страховим випадком.
  • Якщо витрати Застрахованої особи, пов'язані з отриманням медичних або інших послуг, що зазначені у Програмі за Пакетом страхування, застраховані у кількох страховиків, то у разі настання страхового випадку страхова виплата, що виплачується всіма страховиками, не повинна перевищувати дійсних витрат. При цьому кожний страховик здійснює виплату пропорційно розміру страхової суми за своїм договором страхування.

 

Страховик здійснює страхову виплату згідно з умовами Договору на підставі письмової заяви Страхувальника або іншої особи, яка має право на отримання страхової виплати, та страхового акту, який складає Страховик або уповноважена ним особа у формі, визначеній Страховиком.

Страховик з метою прийняття рішення про здійснення виплати або відмову у здійсненні страхової виплати робить запити про відомості, пов’язані з настанням страхового випадку, до компетентних органів, підприємств, установ та організацій, що володіють інформацією про обставини настання страхового випадку:

Якщо у Страховика виникли обґрунтовані сумніви щодо достовірності наданих Страхувальником (Вигодонабувачем) відомостей і документів, що підтверджують факт, причини та обставини настання страхового випадку, а також розмір завданого збитку.

Якщо на підставі наданих документів неможливо встановити обставини, причини настання страхового випадку та розмір завданого збитку. У такому разі з метою встановлення обставин, причин настання страхового випадку і розміру збитку Страховик має право призначити проведення незалежного розслідування або експертизи.

Протягом 10 (десяти) робочих днів з моменту одержання Страховиком всіх документів, які необхідні для підтвердження факту, причин, обставин і наслідків настання страхового випадку та визначення розміру збитків, а саме документів,  передбачених Загальними умовами страхового продукту, та відповідей від підприємств, установ та організацій, що володіють інформацією про обставини настання страхового випадку, на запити Страховика  (перебіг зазначеного строку починається з дня одержання Страховиком останнього із перелічених документів), Страховик:

Приймає рішення про здійснення страхової виплати та складає страховий акт. Страхова виплата  здійснюється протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з дня складення страхового акта;

Приймає обґрунтоване рішення про відмову здійснити виплату та протягом 10 (десяти) робочих днів з дня прийняття такого рішення повідомляє про це Страхувальника (Вигодонабувача) в письмовій формі з обґрунтуванням причини.

 

 

Страховий продукт «ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОНОМ», код страхового продукту 703, не пропонується разом із супутніми та/або додатковими товарами, роботою або послугами, що не є страховими, як складова одного пакета або договору.

Страховий продукт «МАЄТОК. МАЄМО - ДБАЄМО» (код страхового продукту 730), не пропонується разом із супутнім та/або додатковими товарами, роботою або послугами, що не є страховими, як складова одного пакета або договору.

При страхуванні майна

 

Страховим ризиком є пошкодження, знищення або втрата застрахованого майна, його складових частин  внаслідок таких подій:

«Вогонь (пожежа), крім підпалу» - подія, що сталася внаслідок вогню, що виник поза місцем, спеціально призначеним для його розведення і підтримки, або поширився за його межі і здатний поширюватися самостійно, у т.ч. задимлення, що супроводжує пожежу (включаючи виділення сажі і корозійного газу).

«Удар блискавки» - безпосередній перехід розряду блискавки на застраховане майно. Удар блискавки - миттєва передача грозового (атмосферного) розряду застрахованому майну таким чином, що місце удару блискавки є добре помітним на зовнішній стороні застрахованого майна зі слідами теплового та/або механічного впливу.

«Вибух» - швидкоплинний фізичний чи хімічний процес, внаслідок якого за короткий проміжок часу вивільняється велика кількість енергії і внаслідок чого виникає ударна хвиля (імпульс тиску), здатна розповсюджуватись та спричиняти руйнування.

«Падіння літальних апаратів» - падіння на застраховане майно пілотованих та не пілотованих літальних апаратів, їх частин чи вантажу, що на них перевозився. За цією подією Страховик відшкодовує збитки, що безпосередньо нанесені застрахованому майну внаслідок пожежі, вибуху, тиску повітря при падінні чи зіткненні літального апарату його частин чи вантажу, що ним перевозився.

За ризиком «Вогонь (пожежа), крім підпалу», «Вибух» відшкодуванню підлягають збитки, завдані застрахованому майну внаслідок необхідних та доцільних заходів з гасіння пожежі.

«Природні явища» - пошкодження, знищення (загибель) чи втрата застрахованого майна внаслідок таких подій: буря, вихор, ураган, шторм, зливові дощі, довготривалий дощ, тиск снігового шару, паводок, зсув, землетрус, гірські обвали і схід лавин. 

«Град» - частинки щільного льоду діаметром від 20 мм і вище, що випадають із купчасто–дощових хмар у теплий період року.

«Мороз» - температура нижче 0 °C в навколишньому середовищі.

«Вплив рідини» - знищення, пошкодження майна в результаті:

витікання рідини всупереч встановленим нормам експлуатації зі стаціонарних водопровідних, каналізаційних, опалювальних систем та устаткування, що безпосередньо з’єднане з трубами систем, внаслідок їх розриву або переповнення;

Під впливом рідини з водопровідних, каналізаційних і опалювальних систем розуміється витікання рідини всупереч встановленим нормам експлуатації із:

- стаціонарних систем водопостачання і каналізації;

- устаткування, що безпосередньо з’єднано з трубами систем водопостачання і каналізації;

- систем водяного чи парового опалення.

«Протиправні дії третіх осіб» (надалі – «ПДТО») - протиправні дії третіх осіб, включаючи  крадіжку, розбій, грабіж, умисне пошкодження / знищення майна, підпал.

Примітка: до ризику «Протиправні дії третіх осіб» також відноситься знищення, пошкодження застрахованого майна в результаті спроб  дій, зазначених в цьому ризику.

«Наїзд транспортних засобів» – наїзд, зіткнення між собою наземних транспортних засобів і наступне знищення, пошкодження застрахованого майна, крім збитків, заподіяних Страхувальнику внаслідок наїзду транспортного засобу, що експлуатується Страхувальником (або Вигодонабувачем) або особами, що знаходяться з ними в родинних стосунках чи є членами їх сімей.

 

Страховими ризиками за пакетами «S», «M», «L» є:

  • При страхуванні медичних витрат (Клас 18): витрати на невідкладну допомогу - звернення Застрахованої особи до медичного закладу та/або Сервісної служби за невідкладною медичною або іншою допомогою відповідно до умов Пакету страхування.
  • При страхуванні від нещасного випадку (Клас 1):
    • смерть Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку;
    • травматичне ушкодження Застрахованої особи та інший розлад здоров’я унаслідок нещасного випадку (згідно з Таблицею страхових виплат при настанні страхового випадку, згідно з Додатком 2 до Загальних умов страхового продукту «ПОДОРОЖУЮЧІ ЗА КОРДОНОМ», код страхового продукту 703).

Додатково за пакетами «М» та «L»:

  • При страхуванні багажу (Клас 7): втрата, знищення або часткове пошкодження застрахованого багажу внаслідок таких подій:
  • Крадіжка з проникненням, грабіж, розбій.
  • Протиправні дії третіх осіб.
  • Зникнення застрахованого багажу без вісті разом із транспортним засобом.
  • Пошкодження або повної загибелі транспортного засобу під час перевезення (включаючи дорожньо-транспортну пригоду або іншу подію за участю транспортного засобу).
  • Землетрус, виверження вулкану, удар блискавки.
  • Пожежа або вибух.
  • Псування рідиною у місцях зберігання та/або під час перевезення.

 

Обмеження страхування:

    1. За Договором не можуть бути Страхувальниками/Застрахованими особами особи, які:
      1. є громадянами Російської Федерації або Республіки Білорусь, окрім громадян Російської федерації/Республіки Білорусь, які мають чинну посвідку на тимчасове проживання в Україні та проживають в Україні не менше, ніж 15 років;
      2. є громадянами Ісламської Республіки Іран, КНДР, Республіки Союзу М’янма;
      3. мають вік більше 75 (сімдесяти п’яти) повних років на момент укладання Договору.

перебувають на дату укладання Договору страхування поза межами України.

 

Повний перелік виключень і обмежень страхування визначається Загальними умовами страхового продукту і Договором страхування, а також містяться в Інформаційному документі про стандартний страховий продукт.

Якщо Ви плануєте займатися активними видами спорту, варто більш ретельно підійти до вибору поліса. В on-line калькуляторі ОРАНТА є опція “активний відпочинок”, яка означає, що Ви маєте намір зайнятися ризиковими видами спорту на аматорському та професійному рівні, до яких входить: альпінізм, дельтапланеризм, стрибки з парашутом, бейсджампінг, катання на лижах, сноуборд, хеліскіінг та хелібордінг, дайвінг, кейв-дайвінг, фридайвинг, серфінг, рафтінг.

 

Мінімальні значення страхового тарифу:

Житлові будинки, господарські будівлі та споруди - 0,1652%

Рухоме майно - 0,1652%

Тварини - 1,30095%

 

Максимальні значення страхового тарифу:

Житлові будинки, господарські будівлі та споруди – 4,6%

Рухоме майно - 7,0%

Тварини - 17,0%.

За пакетом «S»:

Мінімальний страховий тариф, %* - 0,01357

Мінімальний страховий платіж, грн.* - 169,57

Максимальний страховий тариф, %* - 6,01

Максимальний страховий платіж, грн.* - 122 899,26

 

За пакетом «М»:

Мінімальний страховий тариф, %* - 0,02013

Мінімальний страховий платіж, грн.* - 251,61

Максимальний страховий тариф, %* - 6,65

Максимальний страховий платіж, грн.* - 136 202,39

 

За пакетом «L»:

Мінімальний страховий тариф, %* - 0,02575

Мінімальний страховий платіж, грн.* - 321,80

Максимальний страховий тариф, %* - 9,18

Максимальний страховий платіж, грн.* - 188 231,93

 

*значення вказані з розрахунку на одну Застраховану особу.

...
oranta-trust-mark

Потрібна допомога?

Наші спеціалісти готові надати відповідь на будь-які ваші питання! Оберіть зручний для вас месенджер для спілкування.

contacts-guy