Часті запитання

Тут ви можете знайти відповіді на найпоширеніші запитання наших клієнтів про компанію, наші послуги і продукти.
oranta-trust-mark

Пошук на сторінці...

Вам потрібно звернутися до відділення НАСК ОРАНТА, якщо ви хочете:

 • переоформити  (змінити деякі відомості)
 • укласти новий договір.

При собі потрібно мати такі документ:

 • паспорт
 • ідентифікаційний код
 • водійське посвідчення
 • технічний паспорт авто
 • та (за можливості) роздрукований поліс.

Ні. Електронний поліс автоцивілки з має таку ж юридичну силу, як паперовий. Отож ви можете просто показати його на екрані вашого гаджету (смартфону, планшету) без необхідності мати при собі паперовий варіант. 

 

Під час в’їзду в Україну працівники Держприкордонслужби контролюють у власників транспортних засобів, зареєстрованих в інших країнах, наявність Зеленої картки. Якщо у вас немає такого страхового сертифіката, коли в’їжджаєте до України на своєму авто – потрібно придбати поліс Автоцивілки, що діє на території України. Можете звернутися до найближчого відділення https://oranta.ua/contacts/ чи оформити поліс Автоцивілки онлайн на нашому сайті.

За правилами міжнародної системи Зелена картка, до типу "А" відносяться усі легкові автомобілі пасажиромісткістю до 9 осіб з водієм включно, до типу "В" мотоцикли, до "С" вантажівки, до "F" причепи і напівпричепи, до "Е" автобуси. Відповідна класифікація вказана у нижній частині вашого бланку полісу.

 

Вартість стандартного КАСКО залежить від багатьох факторів, ось деякі з них:

 1. Вартості вашого авто (чим вона вища, тим вищою буде вартість страховки)
 2. Моделі і марки вашого автомобіля (вищий тариф КАСКО можливий для автомобілів, які більш часто зазнають пошкоджень чи крадіжок)
 3. Року випуску авто та місця його реєстрації
 4. Водійського досвіду (за статистикою, менш досвідчені водії мають підвищений ризик потрапляння у ДТП, тому страхові компанії можуть встановлювати вищий тариф) або вік водія
 5. Якщо у вас були порушення правил дорожнього руху, ви були учасником аварій або страхових виплат, це також може вплинути на ціну страховки КАСКО

Пакету, який ви обрали для свого авто (КАСКО, наприклад, базовий пакет або розширений пакет з додатковими опціями). Чим більше наповнення програми страхування, тим вища буде вартість КАСКО.

В КАСКО Basic НАСК "ОРАНТА" максимально спростили та здешевили продукт для вас. Тому в цьому продукті ціна залежить виключно від страхової суми за договором, яка є фіксованою, тому і ціна страхування фіксована для всіх клієнтів та класів авто.

 

За згодою сторін страхова сума може встановлюватися у розмірі певної частки вартості майна. Але при цьому деякими страховими програмами передбачено, що в разі якщо страхова сума буде встановлена клієнтом в розмірі меншому ніж дійсна вартість майна, то при визначенні розміру відшкодування страховиком може бути застосовано принцип пропорційності, тобто, до розміру збитку буде застосовано пропорцію в розмірі співвідношення страхової суми до дійсної вартості майна.

 

Ні, вам потрібно придбати пакет Автоцивілка L, який включає в себе поліс Автоцивілки, програму Захист водія та програму КАСКО basic.

Ні, наші поліси для подорожуючих набирають чинності з моменту перетину Застрахованою особою кордону України. Навіть якщо Ви придбаєте такий поліс на нашому сайті онлайн,  – він  буде вважатися таким, що не набув чинності по відношенню до Застрахованої особи, що знаходиться на цей момент за межами території України.

 

За програмою страхування «КАСКО BASIC» встановлена агрегатна страхова сума. Це означає, що при настанні страхового випадку страхова сума за обраною програмою страхування зменшується на суму здійсненого страхового відшкодування за такою програмою. Таким чином, якщо за першим страховим випадком не здійснено виплату в розмірі повної страхової суми (максимального ліміту відповідальності), за наступним випадком Страховик буде нести відповідальність в сумі, що дорівнює  різниці між страховою сумою за програмою та виплаченим страховим відшкодуванням за першим страховим випадком.

 

Так, згідно із законом України «Про туризм» медичне страхування туристів є обов’язковим. Вартість медичних послуг у Європі дуже висока, страхування допоможе уникнути зайвих витрат.

Окрім страхового полісу перед поїздкою бажано дізнатися інформацію стосовно умов в’їзду до країни, в яку Ви плануєте подорож.

 

Ні, в такому випадку, якщо клієнт без поважних причин не узгодить витрати із Сервісною службою, витрати будуть відшкодовані розмірі не більше 150 умовних одиниць, після повернення із-за кордону та розгляду оригіналів документів, що підтверджують факт настання випадку та суми витрат.

 

Перевірити чинність полісу Автоцивілки  станом на певну дату можна:

-  на сайті МТСБУ за номером Вашого поліса або за держномером Вашого транспортного засобу

-  за посиланням чи QR-кодом у вашому полісі

 

КАСКО basic спеціально впроваджено як найдоступніший  спосіб захисту Вашого авто і його вартість складає всього 25-30% страхового платежу за стандартним КАСКО, тому сплата страхового платежу за КАСКО basic може бути здійснена виключно однооразовим платежем при укладенні договору.

При цьому, так як оплата здійснюється в електронному безготівковому вигляді з Вашої банківської картки, Ви можете скористатися розстрочкою платежу від Вашого банку (якщо такий сервіс надається Вашим банком).

 

Укладений поліс автоцивілки автоматично підтягнеться в додаток “ДІЯ”, якщо Ви є власником застрахованого транспортного засобу . Врахуйте, що з моменту придбання полісу Автоцивілки до відображення його в застосунку “ДІЯ” або Централізованій базі даних МТСБУ може пройти декілька днів – цей час необхідний для обміну інформацією між базами даних страховика, МТСБУ та застосунку ДІЯ.

Ціна МЕДИЧНОЇ страховки для виїзду за кордон залежить від ряду факторів: 

Вік (до 70 років використовується стандартний тариф);

Перелік ризиків, що входять в пакет;

Країна для  подорожі;

Термін поїздки;

 

Включені активні види відпочинку чи ні;

Кількість туристів.

Від обраних опцій залежить розмір страхового внеску і, відповідно, розмір виплат за договором.

Чи покриває туристична страховка лікування у випадку захворювання на коронавірус?

 

Так, звісно! Незалежно від обраного пакету, згідно із умовами договору медичного страхування для подорожуючих за кордоном, ОРАНТА відшкодовує витрати, пов'язані з невідкладним станом внаслідок зараження вірусом SARS-CoV-2 (COVID-19) Застрахованої особи, яку Ви яку Ви зазначили у полісі при його оформленні.

Відшкодовується весь спектр пошкоджень, нанесених Вашому авто (внаслідок ДТП, з іншим учасником). Відшкодування здійснюється при частковому пошкодженні та при повній конструктивній загибелі ТЗ.

 

Договір туристичного страхування, який забезпечує комплексний захист під час поїздки за кордон (компенсація медичних витрат), а якщо мова про невідкладний стан внаслідок SARS-CoV-2 (COVID-19), відшкодування витрат. Договір діє в усіх країнах, крім тих, які знаходяться під санкціями ООН, на території  яких відбуваються бойові дії або збройні конфлікти, стихійні лиха. На нашому сайті туристичний поліс можна придбати on-line. Ви отримаєте його в електронному вигляді, якщо ж необхідно подати документи у посольство, ми надішлемо екземпляр з мокрою печаткою поштою. Організацію медичної допомоги за рахунок вашої страхової компанії забезпечує міжнародна асистуюча компанія. Її контактні номери вказані у страховому полісі.

 

Ні, франшиза не застосовується.

Так, звісно! Незалежно від обраного пакету, згідно із умовами договору медичного страхування для подорожуючих за кордоном, ОРАНТА відшкодовує витрати, пов'язані з невідкладним станом внаслідок зараження вірусом SARS-CoV-2 (COVID-19) Застрахованої особи, яку Ви яку Ви зазначили у полісі при його оформленні.

 

oranta-trust-mark

Потрібна консультація?

Наші спеціалісти готові надати відповідь на будь-які ваші питання! Оберіть зручний для вас месенджер для спілкування.

contacts-guy
вул. Здолбунівська, буд. 7Д, корпус Г