БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05

Місія компанії

Міcія, стратегія і цілі Компанії

НАСК «ОРАНТА» -  надійна та стабільна страхова компанія, яка має активні ділові й партнерскі зв'язки, орієнтована на динамічний розвиток та миттєве вирішення потреб клієнтів.

НАСК «ОРАНТА» пропонує широкий спектр страхових продуктів. Компанія постійно працює над збільшенням кількості  та якості страхових послуг, прагне зробити їх максимально вигідними для клієнтів. Це дозволить клієнтам мінімізувати власні ризики, заощадити власні кошти, впевнено плануючи своє майбутнє. Присутність компанії в більшості регіонів України забезпечує клієнтам НАСК «ОРАНТА» доступність страхових послуг та зручність в обслуговуванні.

Місія та філософія

У наш швидкоплинний час, коли життя насичене подіями і може нести неочікуване, найголовніше – почувати себе впевненим та захищеним. Підтримка важлива для кожного з нас. Ми розуміємо, що саме ці відчуття дають нам свободу, яка так необхідна для повноцінного сучасного життя, для того, щоб ми могли без перешкод планувати майбутнє саме таким, яким ви його бачите. 

НАСК «ОРАНТА» реалізує стратегію розвитку, спрямовану на фінансову стабільність та підвищення якості обслуговування клієнтів.

Грищенко Валерій

Голова Правліня