Керівництво компанії

oranta-trust-mark

Яцек Мейзнер

Голова Правліня

 • 1. Навчання:
  Закінчив університет Миколая Коперника в Торуні (Польща) за спеціальністю Маркетинг та менеджмент. MBA: міжнародні фінанси та менеджмент
 • 2. Трудова діяльність:
  Досвід роботи у сфері фінансових послуг – з 1994 року. Працював на ринках Польщі, Литви, Румунії. На українському ринку з 2004 року. Серед вагомих здобутків – виведення в топ-10 гравців ринку страхової компанії, яку очолював до приходу в ОРАНТА. Трудову діяльність в ОРАНТА почав з травня 2021 року на посаді Генерального менеджера. З червня 2021 Яцека було призначено Головою Правління НАСК «ОРАНТА»
 • 3. Відповідальність та здобутки:
  Відповідає за впровадження довгострокової стратегії розвитку НАСК «ОРАНТА», що має на меті зайняти лідерські позиції на ринку.

Віталій Чорний

Заступник Голови Правління

 • 1. Навчання:
  Закінчив юридичний факультет Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка за спеціальністю «Правознавство».
 • 2. Трудова діяльність:
  Трудову діяльність у НАСК «ОРАНТА» розпочав у 2013 році на посаді радника Голови Правління. З 2021 року – Заступник Голови Правління НАСК «ОРАНТА». До приходу у НАСК «ОРАНТА» працював юрисконсультом, директором виробничого підприємства.
 • 3. Відповідальність та здобутки:
  У Правлінні відповідає за юридичні та корпоративні питання. Серед досягнень на цій посаді можна виокремити процес по захисту інтелектуальної власності, а саме повернення у власність Компанії раніше втрачених знаків для товарів та послуг, які містять зображення «ОРАНТА».

Завада Олександр

Виконавчий директор

 • 1. Навчання:
  Львівський політехнічний інститут за спеціальністю Автомобілі і трактори, Міжрегіональна академія управління персоналом (МАУП) за спеціальністю Фінансовий менеджмент.
 • 2. Трудова діяльність:
  Працює в Компанії з 2002 року. Займав посади Голови правління, президента. Був віце-президентом холдингу, до складу якого входила НАСК «ОРАНТА». До роботи в ОРАНТА здобув виробничий досвід на Київському мотоциклетному заводі, був обраний депутатом Київської міської ради першого демократичного скликання. Працював на керівних посадах в Апараті КМУ над законодавством з економічних реформ, очолював Антимонопольний комітет України від початку його створення впродовж більше 8 років.
 • 3. Відповідальність та здобутки:
  Відповідає за зовнішні зв‘язки Компанії, зокрема, за її взаємодію з об’єднаннями страховиків, державними органами, іншими організаціями приватного та публічного права.

Наглядова Рада НАСК ОРАНТА

Manager

Болховітінов Олексій Семенович

Голова Наглядової Ради

Manager

Лисицький Артем Геннадійович

Член Наглядової Ради

Manager

Гордієнко Ігор Миколайович

Член Наглядової Ради

Manager

Фоменко Андрій Васильович

Член Наглядової Ради

Manager

Зосімов Олексій Іванович

Член Наглядової Ради

oranta-trust-mark

Потрібна консультація?

Наші спеціалісти готові надати відповідь на будь-які ваші питання! Оберіть зручний для вас месенджер для спілкування.

contacts-guy