Новини


Вітання НАСК «Оранта» з Новим Роком

28 Грудня 2011 року
З новорічними та різдвяними святами вас, дорогі колеги! Бажаємо, щоб у наступаючому році ми побачили нові перспективи розвитку, нарешті відчули правильне ставлення держави до страхового ринку і готовність до конструктивного діалогу, адже в такому разі наш ринок здатний в короткі терміни стати серйозним партнером державі насамперед з утримання різноманітних ризиків, з якими стикаються громадяни та підприємства України. Страховий ринок може бути також надійним партнером з інвестицій в державну економіку.
Хочемо побажати колегам, щоб вони відчули справжній драйв, усвідомивши перспективи розвитку страхового ринку, і тоді страховики зможуть побачити якісні зміни, а клієнти відчують висококласний сервіс.
Бажаємо клієнтам страхових компаній, щоб вони ніколи не розчаровувалися у своєму виборі, щоб вони довіряли своїм страховикам, а компанії завжди чинили справедливо і виконували свої зобов'язання.
Усім працівникам усіх страхових компаній бажаємо міцного здоров'я, натхнення, щедрої долі. Нехай здійсняться всі ваші великі мрії і повсякденні задуми, тепла і щастя вам і вашим родинам!

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Поліс придбай - подарунки вигравай
23.10.2021 12:29:00 Детальніше
100 РОКІВ НАМ – 100 ПОДАРУНКІВ ВАМ
22.10.2021 07:00:00 Детальніше
ПрАТ НАСК «ОРАНТА» оголошує конкурс (тендер) на пошук суб'єктів аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності
16.08.2021 14:00:00 Детальніше
Яцек Мейзнер призначений на посаду Голови Правління НАСК «ОРАНТА»
Фінансовий Оскар 2020 – ОРАНТА здобула почесні нагороди
Яцек Мейзнер призначений Членом Правління НАСК "ОРАНТА"