БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

Вітання НАСК «Оранта» з Новим Роком

28 Грудня 2011 року
З новорічними та різдвяними святами вас, дорогі колеги! Бажаємо, щоб у наступаючому році ми побачили нові перспективи розвитку, нарешті відчули правильне ставлення держави до страхового ринку і готовність до конструктивного діалогу, адже в такому разі наш ринок здатний в короткі терміни стати серйозним партнером державі насамперед з утримання різноманітних ризиків, з якими стикаються громадяни та підприємства України. Страховий ринок може бути також надійним партнером з інвестицій в державну економіку.
Хочемо побажати колегам, щоб вони відчули справжній драйв, усвідомивши перспективи розвитку страхового ринку, і тоді страховики зможуть побачити якісні зміни, а клієнти відчують висококласний сервіс.
Бажаємо клієнтам страхових компаній, щоб вони ніколи не розчаровувалися у своєму виборі, щоб вони довіряли своїм страховикам, а компанії завжди чинили справедливо і виконували свої зобов'язання.
Усім працівникам усіх страхових компаній бажаємо міцного здоров'я, натхнення, щедрої долі. Нехай здійсняться всі ваші великі мрії і повсякденні задуми, тепла і щастя вам і вашим родинам!

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік