БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05

Новини

23 Вересня 2009 року

НАСК «Оранта» підписала договір із ЗАТ «Коріс Україна» у сфері надання асистанських послуг із забезпечення медичної, технічної та юридичної допомоги клієнтам страхової компанії, що подорожують за кордон. Співробітництво передбачає ще більш високий рівень обслуговування для клієнтів НАСК «Оранта».
Довідка:
ЗАТ «Коріс Україна», яке було створено 8 липня 1994 року, є частиною міжнародного холдингу CORIS GROUP International, що спеціалізується на асистанській діяльності (організації оперативної допомоги громадянам, які подорожують по всьому світу) і охоплює понад 135 країн світу.
CORIS GROUP International — це глобальна компанія, що має на сьогодні 49 представницьких офісів і цілодобово працюючих диспетчерських центрів, розташованих в найбільш відвідуваних нашими співвітчизниками країнах.
CORIS GROUP володіє унікальною мережею обслуговування в СНД і країнах Балтії, стабільно лідирує на ринку Східної Європи. Компанії холдингу обслуговують клієнтів страхових компаній, банків, крупних корпорацій і туристичних агентств по всьому світу, зокрема більш ніж 120 страхових компаній у країнах СНД і Балтії.

8 Вересня 2009 року

НАСК «Оранта» взяла участь в конференції представництва Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), присвяченому темі корпоративної соціальної відповідальності. Захід відбувся 5-6 вересня в м. Славському Львівської області. В семінарі прийняли участь випускники програм обміну Державного департаменту США Muskie та UGRAD.
В якості доповідачів на семінарі виступили представники ООН в Україні, лідери українського соціально-відповідального бізнесу та неурядові організації в сфері корпоративної соціальної відповідальності. Страховий ринок України в заході представила НАСК «Оранта».
Пані Олександра Афанасьєва, керівник служби корпоративних комунікацій НАСК «Оранта», виступила з доповіддю на тему «Корпоративна соціальна відповідальність під час рецесії: марнотратство чи крок до подальшого розвитку». В презентації були зроблені акценти на стратегічному підході НАСК «Оранта» до соціальної відповідальності з метою висвітлення потенціалу компанії як перспективного активу, підвищення її конкурентоспроможності та формування додаткової вартості за рахунок чіткої стратегії КСВ. «Питання КСВ сьогодні можуть суттєво впливати на ділову репутацію та вартість бізнесу, так саме як стандартні показники економічного зростання», - зазначила пані Афанасьєва.

19 Серпня 2009 року

Президентові України 
Пану Ющенку Віктору Андрійовичу

Копії: Прем’єр-міністрові України
Пані Тимошенко Юлії Володимирівні
 
Раді національної безпеки і оборони України

13 Серпня 2009 року

Актуальність і переваги продажів страхових продуктів у мережі Інтернет

- Розкажіть, будь ласка, про переваги купівлі полісів он-лайн?

Перша і найважливіша, на мій погляд, перевага – це можливість одержання інформації.
Купуючи страховий продукт, клієнт купує сервіс, послугу. Це - не дешево і не на тиждень. Крім того, клієнт, аналізуючи пропозиції страхових компаній, повинен розібратися в умовах, викладених у страхових договорах компаній, а не просто порівнявати страхові тарифи. Легше за все ознайомитися з усіма умовами страхування та прийняти аргументоване рішення - в мережі Інтернет.
На жаль, далеко не всі страхові компанії стежать за актуальністю пропозицій, які "світяться" на сторінках їхніх сайтів. І це дарма.

7 Серпня 2009 року

Київ, 7 серпня 2009 р.
Учора, 6 серпня, відбулася екстрена прес-конференція НАСК «Оранта», скликана у зв’язку з публікацією 4 серпня одним з московських електронних видань статті, у якій з посиланням на анонімні джерела в правоохоронних органах Казахстану стверджується, що компанія «Оранта» протягом серпня 2009 року буде піддана рейдерській атаці, ініційованій Мухтаром Аблязовим і здійсненій Костянтином Григоришиним.
Нагадаємо сценарій начебто майбутньої рейдерської атаки на компанію «Оранта», що описує автор статті: Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України під яким-небудь надуманим приводом вводить у компанію «Оранта» тимчасову адміністрацію. З метою усунення керівництва компанії із процесу управління на період рейдерської атаки проти ключових ТОП-менеджерів компанії буде порушено кримінальні справи. За підсумками роботи тимчасової адміністрації буде призначено санацію й обрано санатора, у ролі якого, як стверджує Сергій Градов, виступить одна з компаній Костянтина Григоришина.
Учасники прес-конференції, а саме: голова наглядової ради НАСК «Оранта», президент Холдингу IMG Олег Спілка, голова правління НАСК «Оранта» Олена Болотова, президент Української Федерації Убезпечення, віце-президент Холдингу IMG Олександр Завада, керівник представництва БТА Банку в Україні, голова ревізійної комісії НАСК «Оранта», представник мажоритарного акціонера «БТА Банк» Алія Акімбекова, представник Костянтина Григоришина в Україні Ганна Коротка, заступник голови правління АСК «ІНГО-Україна» Тетяна Рижова, а також прес-служба Держфінпослуг, яка цього ж дня розповсюдила свою офіційну заяву із зазначеного питання, одностайно заявили: немає підстав вважати, що згадана публікація — правдива й достовірна.

2 Липня 2009 року

КИЇВ, 2 липня 2009. Мережа Глобального договору України за підтримки НАСК «Оранта» ініціювала проект з популяризації практик «зеленого офісу» серед представників українського бізнесу. Зелений офіс - це концепція управління організацією, що дозволяє зменшити її негативний вплив на навколишнє середовище шляхом максимального збереження ресурсів та енергії і зменшення кількості відходів.
В рамках проекту буде проведене дослідження серед українських компаній та підготовлена й надрукована науково-популярна брошура з описом кращих практик реалізації принципів «зеленого офісу» в Україні та в світі. Брошура має на меті доступно розповісти про переваги «зеленого офісу» для керівників компаній та стати практичним інструментом для спеціалістів, відповідальних за питання корпоративної соціальної відповідальності в компаніях.
Всі матеріали дослідження будуть розміщенні на сайті партнера проекту - Національного університету «Києво-Могилянська академія», а найкращі кейси будуть опубліковані у брошурі. Участь у публікації є безкоштовною для всіх компаній, які візьмуть участь у дослідженні, завдяки фінансовій підтримці НАСК «Оранта».

5 Червня 2009 року

Вісімнадцять років тривають дискусії щодо реформування системи фінансування потреб суспільства на охорону здоров’я. Впродовж цього часу жоден з пропонованих механізмів не отримав вирішальної підтримки. Очевидно, що без такої підтримки, яка матеріалізується у щонайменше дві третини голосів у Парламенті, здійснити реальні кроки на цьому шляху буде не можливо. Однак, навіть наявність такої кількості голосів не убезпечує суспільство від прийняття кон'юнктурних, політичних чи навіть меркантильних рішень. Саме така ситуація може скластися сьогодні, якщо буде прийнято Закон України стосовно фінансування в галузі охорони здоров’я та обов’язкове медичне страхування, який передбачає практичне відсторонення парламенту, уряду та органів місцевого самоврядування від фінансування закладів охорони здоров’я першого, другого та третього рівня, та передачу цих повноважень вузькому колу осіб, що увійдуть до керівництва новоутвореного фонду – монопольному утворенню, від якого буде поставлено в залежність не тільки галузь охорони здоров’я, а й весь народ України.
Концептуально система соціального страхування формувалася в 90-х роках минулого століття на принципах соціального партнерства роботодавців, профспілок та держави. На той час страховий ринок перебував на початковому етапі розвитку - вимоги мінімальні, прозорість мінімальна, відсоток схемного страхування великий, довіра низька. Як наслідок – класичне страхування не розглядалося як альтернатива соціальному страхуванню. В результаті маємо три фонди, де впроваджена система соціального партнерства, а Пенсійний фонд Україні стоїть на порозі цих змін.

3 Червня 2009 року

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 20.05.2009 № 481 „Про виплату в 2009 році громадянам України компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР” в 2009 році проводяться виплати компенсацій спадкоємцям застрахованих осіб чи страхувальників, померлих у 2006–2009 роках, або іншим особам, визначеним статтею 8 Закону України „Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України” на загальну суму 6 млн. гривень.
2 червня Правління НАСК «Оранта» затвердило Порядок здійснення виплат у 2009 році громадянам України компенсації втрат від знецінених грошових заощаджень і страхових внесків, вкладених до 2 січня 1992 року в установи державного страхування СРСР, що діяли на території України. Цей Порядок було передано на затвердження до Міністерства фінансів України.

28 Квітня 2009 року

Українська федерація убезпечення, яка об’єднує провідні компанії класичного страхового ринку України, занепокоєна погіршенням ситуації на ринку страхування. Це зумовлено не тільки фінансово-економічною кризою, а й відсутністю державної стратегії реалізації антикризових заходів. Проблеми, які накопичилися у цій сфері, потребують негайного розв`язання, зокрема, прийняття антикризового закону, вирішення питань щодо неповернення банками коштів страхових компаній, відновлення їх ліквідності, удосконалення механізму нагляду за діяльністю страхового ринку в умовах кризи.

Українська федерація убезпечення підтримує ініціативи Держфінпослуг, оприлюднені на Всеукраїнській нараді представників органів державної влади і страхового ринку України «Підсумки діяльності страхового ринку в 2008 році. Проблеми, перспективи та нові напрямки державного регулювання страхової діяльності на 2009 рік», зокрема, щодо розроблення та затвердження регулятором антикризового плану дій, який, крім іншого, передбачатиме прийняття антикризового закону, розширення повноважень регулятора, вжиття дієвих заходів для очищення ринку від схемних, неплатоспроможних та недобросовісних СК, протидію демпінгу, припинення порушень прав споживачів страхових послуг, а головне – розвитку класичних видів страхування, перш за все, страхування наземного транспорту, обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, страхування життя.

23 Квітня 2009 року

За підсумками зборів акціонерів, що пройшли 17 квітня 2009 року, у ході яких було розглянуте питання про створення, реорганізацію та ліквідацію відокремлених підрозділів НАСК «Оранта» і затверджено положення про підрозділи компанії. 23 квітня 2009 НАСК «Оранта» почала процедуру переведення ряду балансових підрозділів компанії в безбалансові, опублікувавши повідомлення у відповідності до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.
Коментує керівник служби юридичного і кадрового забезпечення Холдингу IMG Олександр Ващенко: «Згідно чинного законодавства України, юридичні особи можуть мати відокремлені підрозділи (філії), офіційно зареєстровані в єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (ЕДРПОУ). НАСК «Оранта» має такі філії у вигляді відділень та дирекцій, що є балансовими. Відповідно до рішення, що прийнято в ході зборів акціонерів НАСК «Оранта» 17 квітня, було розпочато процедуру переведення, наслідком якої є юридична ліквідація балансових підрозділів разом із внесенням відповідного запису в ЕДРПОУ. Після завершення зазначеної процедури такі підрозділи продовжать свою діяльність в статусі безбалансових, частково передавши свої функції (бухгалтерського та фінансового характеру, деякі господарські функції й т.д.) дирекціям НАСК «Оранта».

25 Березня 2009 року

20 березня у Верховній Раді України за номером 4254 зареєстровано проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо недопущення поширення наслідків фінансової кризи на страховий ринок України.
Ініціаторами законопроекту виступили народні депутати Хомутиннік В.Ю, Буряк О.В., Клименко О.І. та Деркач М.І. Базовим комітетом визначено Комітет з питань фінансів і банківської діяльності. 23 березня 2009 року законопроект передано на розгляд комітетів з питань економічної політики, промислової і регуляторної політики та підприємництва, бюджету, Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, європейської інтеграції.
При розробці законопроекту були проведені консультації з представниками Української федерації убезпечення, яка підтримала запропоновані новації.
Антикризовий законопроект спрямований на урегулювання цілої низки найбільш важливих питань, вирішення яких створить умови для стабілізації ситуації в галузі, дозволить закласти підвалини для виходу з кризи, а саме:

1. Урегулювання відносин перестрахування у перестраховиків-нерезидентів у зв’язку зі вступом України до СОТ, а саме полегшення доступу страховиків-резидентів до іноземних ринків перестрахування, шляхом поширення наці відносини норм статті 12 Закону України «Про страхування», яка містить спеціальні вимоги саме щодо перестрахування, замість загальних вимог щодо страхування, передбачених статтею 2 цього закону.
2. Встановлення вимог до прозорості страхових агентів, в т.ч. банків, основною діяльністю яких є надання фінансових та інших послуг (окрім страхування та посередницької діяльності у страхуванні) або продаж товарів.

23 Грудня 2008 року

Керівництво НАСК «Оранта» вирішило порадувати армію своїх клієнтів, партнерів і співробітників новорічною корпоративною піснею. «Популярні виконавці – Наталя Могилевська й Скрябін (Андрій Кузьменко) — запалюють Новорічну зірку «Оранти» на рейтингових радіостанціях України, - розповів керівник Агентства Розвитку «ІННХАУС» Георгій Майоров. - Наша Оранта буде звучати в ефірі Російського Радіо, Хіт ФМ, Радіо «Шансон», Авто Радіо й Радіо «Ера» з 15 грудня по 12 січня 2009 року». Слова до пісні склав талановитий ведучий Петро Мага, вкотре довівши, що він не тільки журналіст і шоумен, а й справжній поет-пісняр, що, відчувши «Оранту», відобразив її у віршах.