БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05

Новини

20 Грудня 2011 року

НАСК «Оранта» презентувала новий комунікаційний онлайн проект в рамках святкування свого 90-річчя — ювілейний блог «Оранта 90 РОКІВ». Новий блог компанії цілком і повністю присвячений 90-річному ювілею НАСК «Оранта», історії розвитку компанії і страхування в Україні. На сторінках ювілейного блогу кожен охочий може знайти повну інформацію про історію «Оранти», експертні коментарі від учасників ринку, партнерів і клієнтів компанії. Відвідувач блогу може побачити документальний фільм, присвячений історії страхування і розвитку «Оранти», подивитися сюжети національних телеканалів, приурочені до ювілею, а також ознайомитися з іншими відеоматеріалами компанії.

29 Листопада 2011 року

У п'ятницю 25 листопада найбільша страхова компанія України НАСК «Оранта» відзначила 90 років з дня свого заснування. Урочистий захід відбувся в Одесі в найбільшому в Україні банкетному домі «Ренесанс», який прийняв понад 800 гостей НАСК «Оранта»: найкращих працівників, які представляють Золотий і Срібний фонди Компанії, політиків, бізнесменів, дипломатів, лідерів громадської думки та журналістів.

25 Липня 2011 року

В інтерв'ю заступника голови правління СК «Оранта-Життя» Рустема Галієва хотілося б підняти один з найважливіших соціально-економічних питань - питання пенсійного забезпечення в Україні. Пенсіонерами стануть практично всі. Процес старіння, на жаль, незворотній.

1 Липня 2011 року

Страхова компанія «Оранта-Життя» зробила першу страхову виплату за змішаним накопичувальним договором страхування життя (програма «Максимум»), оформленим у 2009 році. Зазначений договір поєднує в собі можливість формування альтернативного довгострокового (14 років) накопичення і страхового захисту.
СК «Оранта-Життя» врегулювала страховий випадок по покриттю «Діагностування вперше виявлених критичних захворювань», що дозволило клієнтові використати кошти, що в 5 разів перевищують сплачену суму за договором. При цьому договір продовжує свою дію і Клієнт знаходитися під страховим захистом від всіх передбачених договорів страхування, страхових покриттів, у тому числі продовжуючи примножувати накопичувальну частину договору страхування життя.

14 Грудня 2010 року

У минулу п’ятницю, 10 грудня, НАСК «Оранта» спільно з Українською Федерацією Убезпечення (УФУ) організували семінар-тренінг, присвячений питанням втілення практик Зеленого Офісу в страхових компаніях України. В якості експертів семінару виступили Анна Данилюк, консультант з роботи з приватним сектором, Мережа Глобального Договору ООН в Україні, Олена Маслюківська, старший викладач кафедри екології Києво-Могилянської Академії, Юлія Бегма, координатор «Клубу А4» з вторинного використання ресурсів Спільноти Соціально-відповідальний Бізнес та Олександра Афанасьєва, керівник служби корпоративних комунікацій НАСК «Оранта».
Під час заходу учасники дізнались про переваги зеленого офісу для страхових компаній, почули практичні приклади з українського та міжнародного досвіду, як обладнати екоефективні офіси та робочі місця, зберегти кошти і набути іміджу екологічно дружньої компанії.

29 Листопада 2010 року

В суботу, 27 листопада, відбувся третій розіграш цінних призів за програмою «Захисти своє майно — рідним подаруй житло» від НАСК «Оранта». Визначення переможців транслювалося по національному телебаченню (УТ-1) о 12.00. Проводила розіграш ведуча Ольга Кіяшко, НАСК «Оранта» традиційно представляв заступник голови правління Мушинський Володимир Омелянович.
За всіма правилами розіграшу, визначення переможців здійснювалося за допомогою лототрона, в якому знаходилися картки учасників акції, що містять в собі Прізвище Ім'я По батькові, населений пункт та номер поліса.
За результатом витягування «в сліпу» 5 карток переможців оплату за комунальні послуги отримали страхувальники з Луганської, Івано-Франківської, Тернопільської, Житомирської областей.
Сертифікати на придбання санаторних путівок направлено до трьох переможців з Чернігівської, Черкаської, Івано-Франківської областей. Ще 30 клієнтів «Оранти» отримали заохочувальні призи – підписки на видання «Сад та город» або «Бабушка».
А найбільше доля посміхнулася цього разу став страхувальнику з міста Борзна Чернігівської області, він отримав головний приз акції – однокімнатну квартиру в місті проживання!
Нотаріус – Адамська Маріанна Ніколаевна, затвердила, що розіграш відбувся відповідно вимог законодавства.

25 Листопада 2010 року

Сьогодні, 25 листопада, найбільша страхова компанія України святкує 89-й День народження. Попередниця «Оранти», яка до 1993 року мала назву Укрдержстрах, була заснована 25 листопада 1921 року. У 80-ті роки ХХ століття український підрозділ був одним з провідних у системі Держстраха: за рівнем культури страхування Україна випереджала більшість інших республік Радянського Союзу.
Так само, як і 30 років тому, зараз НАСК «Оранта» — провідна страхова компанія. Відмінність одна — лідерство є ще більш значущим через високу конкуренцію, що існує сьогодні на страховому ринку України, який нараховує більш ніж 400 страхових компаній.
На даний момент колектив Компанії налічує близько 2,5 тисяч штатних співробітників та понад 5,5 тисяч страхових агентів по всій країні. Багато хто з них п'ять, десять, а деякі навіть 30 років працює в «Оранті», ставши один одному не просто колегами, а друзями, не просто колективом, а великою родиною.
За майже 90 років Компанія зіштовхнулася з безліччю труднощів на шляху свого розвитку, але й досягла безлічі вершин у бізнесі; разом з кожним українцем і державою в цілому переборола кілька фінансових криз. Зараз НАСК «Оранта» — це найбільша філіальна мережа страхового ринку, найбільше число застрахованих, найбільша кількість співробітників. Це оновлений бренд крупної європейської компанії із власною асистуючою компанією «Гарант-Асистанс», з успішними дочірніми компаніями: «Оранта-Життя», «Оранта-Онлайн» і концерн «Оранта».

11 Серпня 2010 року

10 серпня 2010 року в готелі «Русь» (м. Київ) відбулися позачергові збори акціонерів НАСК «Оранта», на яких, зокрема, було розглянуто й затверджено актуальні зміни й доповнення, що стосуються організаційної структури компанії, кадрового складу керівних органів товариства й статуту компанії. За традицією, акціонерні збори проходили в присутності ряду провідних українських ЗМІ, що підтверджує незмінність раніше заявленого компанією курсу на відкритість і публічність.
Важливим рішенням, прийнятим одноголосно, стало затвердження в посаді голови правління НАСК «Оранта» Ігоря Пугачова (виконуючий обов'язки голови правління НАСК «Оранта» з 1 грудня 2009 р.). Також, рішенням акціонерів було затверджено на посадах заступників голови правління НАСК «Оранта», що раніше займали посади виконуючих обов'язки заступників голови, - Сергія Михайленко, Людмилу Іваніну, Валентину Коломоєць. Валерій Грищенко був переобраний на посаду заступника голови правління.
Одноголосно затвердивши менеджмент компанії, акціонери тим самим виразили довіру до керівного складу НАСК «Оранта» і відзначили позитивні зміни, які відбулися в компанії з моменту їхнього призначення. «Команда «Оранти», а саме, правління та всі співробітники компанії, працюють дуже добре. Це дуже професійна команда і провідна українська компанія. І ми, як один з найбільших, якщо не найбільший, її акціонерів задоволені цією роботою», - заявив журналістам за підсумками зборів представник АТ «БТА Банк» (Казахстан) Павло Просянкін.

26 Липня 2010 року

НАСК «Оранта» завжди виділялась на ринку страхування України не тільки лідерськими показниками премій та виплат, але і новаторськими підходами в роботі. Питання сервісу завжди було і є пріорітетним для компанії, тому одним з етапів підвищення його рівня стало сьогодні впровадження електронного полісу ОСЦПВ з використанням електронного цифрового підпису.
Електронний цифровий підпис – це вид електронного підпису, отриманого за результатом криптографічного перетворення набору електронних даних, який додається до цього набору або логічно з ним поєднується і дає змогу підтвердити його цілісність та ідентифікувати підписувача. Електронний цифровий підпис накладається за допомогою особистого ключа та перевіряється за допомогою відкритого ключа.
Завдяки цьому нововведенню придбати поліс ОСЦПВ стало ще простіше – клієнт заходить на сайт, проводить розрахунок на калькуляторі і, якщо його все влаштовує, він продовжує вносити дані для укладання договору. Далі відкривається сторінка зі сформованим договором, клієнт перевіряє правильність своїх даних, відмічає що він згоден зі всіма умовами. Після цього на його електронну пошту приходить лист з договором та спеціальними ключами, які він встановлює у себе на персональному комп’ютері, це і є його ЕЦП. Отриманим ключем він підписує договір і відправляє його на зворотну адресу з готовим договором, таким чином підписуючи договір. Оплата проводиться через банківську карту. Після підтвердження факту оплати клієнту на електронну пошту приходить оригінал страхового поліса підписаний ЕЦП НАСК «Оранта», а через 1-3 дні поліс буде доставлено клієнту рекомендованим листом.

1 Березня 2010 року

Київська міська дирекція НАСК «Оранта», що традиційно є лідером серед дирекцій Компанії, достроково виконала та перевиконала план корпоративних продажів на січень-лютий 2010 року. Співробітники та агенти дирекції уклали за цей період
6 336 корпоративних договорів, зібравши близько 5 708 тис. гривень страхових премій у цьому сегменті. Більшу частину платежів було зібрано з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності - понад 1,8 млн. гривень. Варто відзначити високі показники з майнового страхування, обсяг премій за цим видом страхування в корпоративному сегменті склав за менш ніж 2 місяці близько 1,5 млн. гривень.

25 Листопада 2009 року

24 листопада відбулось очне засідання Наглядової ради НАСК «Оранта» у новому складі, сформованому Загальними зборами акціонерів, які були проведені 30 жовтня 2009 року.
Наглядова рада заслухала звіт Правління про результати діяльності за десять місяців 2009 року, розглянула проект централізації окремих бізнес-процесів, погодила рішення Правління про придбання акцій приватного акціонерного товариства «СК «Оранта-Життя» додаткового випуску на загальну суму 25 млн. грн., та розглянула пропозиції щодо антикризових заходів. В рамках цього Наглядовою радою було проведено окремі кадрові зміни:
Наглядова рада задовольнила заяву Голови Правління НАСК «Оранта» Болотової Олени Вікторівни про її звільнення від виконання обов’язків Голови Правління та переведення на посаду першого заступника Голови Правління з 1 грудня цього року;
з 24 листопада на ротаційній основі кандидата в члени Наглядової ради Манєвського Владислава Валерійовича призначено на посаду члена Наглядової ради;
з 1 грудня виконуючим обов’язки Голови Правління призначено члена Правління, директора Південно-східної Головної регіональної дирекції НАСК «Оранта» Пугачова Ігоря Генріховича.
Члени Наглядової ради високо оцінили сумлінну працю Олени Болотової, ефективне антикризове управління та її особистий внесок в розвиток НАСК «Оранта».
Ігор Генріхович Пугачов має великий досвід керівної роботи, понад 15 років обіймав посаду керівника Запорізької філії КБ «Приватбанк». Пан Пугачов має дипломи Запорізького Машинобудівного інституту ім. В.Я. Чубаря за спеціальністю інженер-механік та Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій за спеціальністю банківська справа. В 2007 році здобув вчену ступінь кандидата економічних наук.

22 Жовтня 2009 року

НАСК «Оранта» інформує, що, відповідно до зміни порядку набору телефонних номерів міжміських і міжнародних напрямків, змінюється так само і телефонний номер гарячої лінії Компанії. Зараз він представлений у наступному форматі: 0-800-50-05-05
Зміна формату телефонних номерів виконується відповідно до наказу Міністерства транспорту та зв'язку України від 29 вересня 2008р. N1200 «Про затвердження плану переходу на перспективну систему нумерації телефонної мережі загального користування України»