БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05

Новини

4 Червня 2015 року

У травні 2015 голландським видавництвом «Глагослав»   (www.glagoslav.com) була опублікована книга співробітника НАСК «ОРАНТА» Олександра Олександровича Шишка «Зрозуміти Україну». Книга призначена для зарубіжного читача, тому вона вийшла в перекладі на англійську мову. Головна ідея цієї публікації - розповісти жителям інших країн про нашу країну і наш народ.   Її актуальність сьогодні особливо велика.
У книзі розповідається про походження українців, про їхню наполегливу боротьбу за самоідентифікацію, за свою національну мову і політичну незалежність.
На її сторінках ми зустрінемо Дмитра Вишневецького, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, Тараса Шевченка, Миколу Міхновського, Нестора Махна, Симона Петлюру, Степана Бандеру, В'ячеслава Чорновола. Для нас ці імена покриті ореолом слави, а широкі кола західної публіки про них ніколи не чули. Запорізька січ і Холодноярська республіка, колективізація і Голодомор, ОУН і УПА, українські «шістдесятники», Чорнобильська трагедія і ще багато явищ та подій знайшли своє місце в оповіданні про важкий і героїчний шлях нашого народу до незалежності.

20 Травня 2015 року

НАСК «Оранта» змінила найменування із ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА Національна акціонерна страхова компанія «Оранта» на ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ "ОРАНТА" (ПАТ "НАСК "ОРАНТА") на виконання вимог Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.2008 p . № 514- VI .

15 Квітня 2015 року

Загальна оцінка діяльності страхових компаній, яку щоквартально здійснює МТСБУ, містить показник «рівень скарг від потерпілих та страхувальників».
Показник «рівень скарг від потерпілих та страхувальників» є важливою складовою в моніторингу оцінки страховика, оскільки демонструє оцінку громадянами якості надання послуг страховою компанією, що в свою чергу має величезний вплив на імідж страховика. Тут працює проста формула: чим менше скарг, тим краще страхова компанія виконує взяті на себе зобов’язання, які полягають у своєчасному та повному відшкодуванню збитків потерпілим в ДТП громадянам, і тим надійнішою є ця компанія.
НАСК «Оранта», починаючи з 2014 року здійснила цілий ряд заходів щодо підвищення рівня обслуговування клієнтів. Перш за все, ці заходи були направлені на покращення якості врегулювання збитків.
Вже в першому кварталі 2015 року «Оранта» втричі збільшила кількість виплат за договорами ОСЦПВВНТЗ у порівнянні до аналогічного періоду минулого року, виплативши страхове відшкодування за понад 3000 випадків.
І як результат – кількість скарг від потерпілих та страхувальників у 1 кварталі цього року зменшилась майже в 4 рази, що дозволило Компанії отримати найвищу оцінку по вказаному показнику за методикою МТСБУ (згідно ЦБД МТСБУ на 09.04.2015 р.).
Економічна криза негативно вплинула на репутацію страхового бізнесу. Тому ключове завдання НАСК «Оранта» сьогодні – це підтвердження іміджу надійної страхової компанії, повернення довіри населення до страхової галузі та збільшення попиту споживачів на страхові послуги.

16 Березня 2015 року

Відкрите акціонерне товариство
Національна акціонерна страхова компанія «Оранта»
(місцезнаходження: 02081, м. Київ, вул. Здолбунівська, 7д)
повідомляє, що річні Загальні збори акціонерів НАСК «Оранта» відбудуться 23 квітня 2015 року об 11 год. 00 хв. за адресою:04075, м . Київ-75, Пуща-Водиця, 14 лінія , Державне підприємство «Санаторний комплекс «Пуща-Озерна», четвертий корпус, конференц-зал.
Порядок денний
(перелік питань, що виносяться на голосування):

23 Січня 2015 року

1.      Що, на ваш погляд, відбулось важливого у 2014 році на страховому ринку України?

Ми всі усвідомлюємо, що страховий ринок України, як і інші галузі української економіки, суттєво постраждав внаслідок політичної нестабільності, зовнішньополітичного конфлікту, окупації АР Крим та військових дій на сході країни. Практично за всіма видами страхування спостерігалося падіння обсягів страхових премій. Найбільш інтенсивним падіння було зі страхування фінансових ризиків, кредитів і відповідальності.

15 Грудня 2014 року

5 грудня 2014 року закінчився термін роботи тимчасової адміністрації, яка керувала НАСК «Оранта» протягом року. Тепер управління Компанією буде здійснюватись у відповідності з її Статутом, а саме Наглядовою радою та Правлінням, обраними загальними Зборами акціонерів. Ці збори відбулися 4 грудня 2014 року і виявилися першими результативними Зборами акціонерів Компанії за останні 3 роки, що стало можливим завдяки узгодженій позиції найбільших акціонерів компанії - «БТА Банк» та групи компаній «EastOne».

18 Листопада 2014 року

Шановний керівник Компанії!
Дійсним засвідчуємо Вам нашу повагу та пропонуємо прийняти участь у тендері на визначення суб'єкта оціночної діяльності для здійснення оцінки об'єктів нерухомості, що є власністю НАСК « Оранта».
Мета оцінки – визначення ринкової (справедливої) вартості об’ єктів власного нерухомого майна.
Кількість об’єктів нерухомості – 630 шт.
Місце розташування – Україна (усі регіони).
Дата проведення переоцінки – станом на 30.11.2014 р.
Вимоги до проведення оцінки та оформлення її результатів: відповідність вимогам міжнародних та національних стандартів оцінки.
Пропозиція повинна містити наступні документи та інформацію:
Статут підприємства;
документ, що підтверджує державну реєстрацію (свідоцтво про державну реєстрацію, виписка з єдиного державного реєстру);
ліцензії та сертифікати, які підтверджують право на проведення оцінки (сертифікат суб’єкта оціночної діяльності, свідоцтва про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів, кваліфікаційні свідоцтва оцінювачів);
перелік підприємств, яким проводилась оцінка;
строки проведення оцінки;
вартість проведення оцінки;
кількість осіб, які проводитимуть оцінку;
форма надання результатів оцінки (паперові, електронні носії).

25 Листопада 2013 року

Для України біографія «Оранти» вже стала хрестоматійною. І з погляду історії становлення української страхової галузі, і з погляду ведення бізнесу.
Світ навколо швидко змінюється – цінності залишаються. Скарби «Оранти» - це команда однодумців, багатий професійний досвід та партнерство. Відомо, що дійсна майстерність приходить тільки з досвідом. «Оранта» ж є не просто носієм досвіду, накопиченого десятками років розвитку страхування, але і школою для багатьох поколінь страховиків. У цей святковий День, з почуттям глибокої вдячності, хочу побажати Вам успіхів реалізації нових планів на майбутнє, оптимізму та бачення перспектив подальшого розвитку! Міцного здоров'я, щастя, добра і благополуччя Вам і Вашим сім'ям!

З глибокою повагою , Олег СПІЛКА, Голова Наглядової Ради НАСК «Оранта»

18 Листопада 2013 року

У п'ятницю, 8 листопада, в м. Мукачеве Закарпатської області відбулася нарада керівництва НАСК «Оранта» та директорів її регіональних представництв, присвячена підсумкам діяльності Компанії в III кварталі 2013 року.
З вітальним словом і доповіддю про підсумки діяльності Компанії за дев'ять місяців 2013 року і основні завдання на ІV квартал 2013 року до присутніх звернувся заступник Голови Правління Олександр Вікторович РОЗГОН. У своїй доповіді він детально висвітлив макроекономічну ситуацію в країні, яка є найголовнішим фактором, що впливає на стан ринку страхування, а також безпосередньо ситуацію на ринку і становище НАСК «Оранта» у ринку за підсумками трьох кварталів поточного року.
Олександр Вікторович приділив також увагу результатам діяльності кожної окремо взятої дирекції і представив внутрішній рейтинг представництв Компанії. Кращими названі Закарпатська, Рівненська, Сумська, Тернопільська та Чернігівська обласні дирекції. Результати ще семи обласних дирекцій — Івано-Франківської, Полтавської, Кіровоградської, Запорізької, Харківської, Херсонської та Волинської — визнано позитивними.
На закінчення доповіді Олександр Вікторович розповів про плани і завдання Компанії на IV квартал 2013 року. Серед них — виконання бюджетних показників по чистому фінансовому результату структурними підрозділами дирекцій та Компанією в цілому, аудит підрозділів з низькою рентабельністю та виведення їх на плановий фінансовий результат.

11 Листопада 2013 року

ПРОТОКОЛ №1/2013
позачергових Загальних зборів акціонерів
Відкритого акціонерного товариства Національної акціонерної страхової компанії "Оранта"
(далі – Товариство)
м. Київ 01.11.2013
Дата проведення загальних зборів 01.11.2013
Місце проведення загальних зборів м. Київ, вул. Андрія Малишка, 1, Готельний комплекс «Братислава», конференц-зал «Конгрес»
Час початку реєстрації учасників 11:00
Час закінчення реєстрації учасників 12:00
Час відкриття зборів 12:20
Перелік акціонерів, які мають право на участь у зборах, складений станом на 24 годину 28.10.2013 року.
Кількість осіб, включених до переліку акціонерів, які мають право на участь у зборах - 3 571 (три тисячі п’ятсот сімдесят одна), яким належить 132 500 000 (сто тридцять два мільйони п’ятсот тисяч) штук простих акцій, що надають право голосу для вирішення питань, які відносяться до компетенції Загальних зборів акціонерів Товариства.
Кількість осіб, які зареєструвалися для участі у зборах - 50 (п'ятдесят).
Кількість голосів, що належать особам, які зареєструвалися для участі у зборах - 130 622 153 (сто тридцять мільйонів шістсот двадцять дві тисячі сто п'ятдесят три).
Кворум зборів становить 98,58276%.

11 Листопада 2013 року

за підсумками голосування на позачергових Загальних зборах акціонерів
Відкритого акціонерного товариства Національної акціонерної страхової компанії "Оранта"
(далі – Товариство)
м.Київ                                                                           01.11.2013 р.
Лічильна комісія в складі:
1. Голова комісії:       Кучерявий Ігор Анатолійович
2. Члени комісії:        Ващенко Олександр Васильович
                                   Єфімов Максим Аркадійович
склала даний протокол про наступне:
Дата проведення загальних зборів: 01.11.2013 р.
Час відкриття загальних зборів акціонерів – 12:20.
Для участі в загальних зборах акціонерів Товариства зареєструвалося 50 (п'ятдесят) акціонерів (їх представників), що володіють у сукупності 130 622 153 (сто тридцять мільйонів шістсот двадцять дві тисячі сто п'ятдесят три) простими акціями, що складає 98,58276% від загальної кількості таких акцій, які надають право голосу для вирішення питань, що відносяться до компетенції загальних зборів акціонерів Товариства.

2 Серпня 2013 року

Київська міська дирекція НАСК «Оранта» відкрила дві нові точки продажів у Києві на вулиці Саксаганського, 43 і на вулиці Солом'янська, 28.
Відкриваючи точку продажів на вулиці Саксаганського, дирекція посилила присутність у центральному районі міста, де знаходяться численні офіси компаній і зосереджені маршрути громадського транспорту, а також значний потік автомобілів. Завдяки зручному розташуванню відділення, страхувальник витратить мінімум часу на оформлення договору. Оплата поліса також не викличе жодних проблем - поруч розташовані відділення багатьох банків, з якими у НАСК «Оранта» укладено договори з прийому страхових платежів без комісії для клієнта.
Нове відділення дирекції в Солом'янському районі дозволить охопити великий житловий масив, поруч з офісом знаходиться популярний міський ринок. У новій точці продажу можна придбати будь-які види страховок, як для фізичних, так і для юридичних осіб.