Новини


ОРАНТА повернула собі право на використання власних торговельних марок

9 Жовтня 2016 року

ОРАНТА повернула собі право на використання власних торговельних марок - Вищий Господарський Суд України 27.09.2016 поставив крапку у майже дворічному спорі між НАСК «ОРАНТА» та ТОВ   «ІМГ інтернешнл холдинг компані» щодо майнових прав на вісім знаків для товарів і послуг, що належали страховику.

Суд ухвалив постанову, якою залишив у силі рішення Господарського суду м. Києва та постанову Київського апеляційного господарського суду по справі 910/47/31-Г, якими визнано недійсним договір 2008 року про передачу «ІМГ інтернешнл холдинг компані» виключних майнових прав на знаки для товарів і послуг, що належали ОРАНТІ. Крім цього, визнані недійсними свідоцтва на знак для товарів і послуг   «ОРАНТА» та слоган «Оранта оберігає Україну», що були напряму зареєстровані на ТОВ «ІМГ інтернешнл холдинг компані».

За словами Голови Правління НАСК «ОРАНТА» Валерія Грищенко: «Повернення права інтелектуальної власності на торгові марки ОРАНТИ – це знакова подія, за яку ми боролися впродовж декількох важких для нас років.    Бренд «ОРАНТА» є найбільш впізнаваним на ринку і тому ми не можемо допустити будь-яких маніпуляцій навколо   компанії з 95-річною історією.   Вивільнені зобов’язання по   сплаті роялті завдяки судовому рішенню   дозволяють спрямувати   ресурси на покращення якості обслуговування та прискорення відшкодування збитків потерпілим. Завдяки впевненості   у своїй правоті, ми перемогли і відтепер наш рух вперед буде ще швидший».

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Поліс придбай - подарунки вигравай
23.10.2021 12:29:00 Детальніше
100 РОКІВ НАМ – 100 ПОДАРУНКІВ ВАМ
22.10.2021 07:00:00 Детальніше
ПрАТ НАСК «ОРАНТА» оголошує конкурс (тендер) на пошук суб'єктів аудиторської діяльності для проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності
16.08.2021 14:00:00 Детальніше
Яцек Мейзнер призначений на посаду Голови Правління НАСК «ОРАНТА»
Фінансовий Оскар 2020 – ОРАНТА здобула почесні нагороди
Яцек Мейзнер призначений Членом Правління НАСК "ОРАНТА"