Новини

Навіщо потрібна туристична страховка?

Навіщо потрібна туристична страховка?
7 Вересня 2022 року
Досі багато туристів не знають, кому і навіщо потрібна туристична страховка. Дехто думає, що її зовсім не обов'язково отримувати, а хтось впевнений, що без неї не пропустять через кордон будь-якої країни. Головне ж питання не в тому, чи пустять мандрівника до Європи, Таїланду чи США, а в тому, навіщо потрібна туристична страховка і чому її потрібно обов'язково оформити всім без винятку, хто планує поїздку за кордон. Важливо заздалегідь вивчити вимоги тієї країни, яку ви плануєте відвідати.
Навіщо робити страховку та хто контролює її наявність у туриста?
Страховка для виїзду за кордон для тих, хто планує поїздку до європейських країн, з якими Україна має безвізовий режим, необов'язкова, її часом навіть не перевіряють. Але без неї може виникнути багато проблем. Так, наприклад, щоб просто потрапити до лікаря, доведеться багато заплатити, не кажучи вже про більш серйозні ситуації, коли потрібна операція, видалення або лікування зуба, та багато іншого. Страховий поліс у цьому випадку покриє витрати і вам не потрібно думати, де і як в чужій країні знайти необхідну суму на лікування.
Якщо ж ви плануєте вирушити до країни, де віза є обов'язковою, пакет документів у будь-якому випадку повинен включати і страхування для подорожей.
Найчастіше туристичне страхування потрібне тим, хто їде на відпочинок з маленькими дітьми або якщо туристи похилого віку. Також її оформлюють ті, хто любить екстремальні види спорту, оскільки є ризик отримати травму та може знадобитися допомога лікарів.
Однак у звичайному житті теж часто трапляються непередбачувані ситуації, які можуть статися з кожним. Щоб повноцінно насолодитися відпочинком за кордоном, слід замовити послугу з оформлення туристичної страховки перед виїздом, навіть якщо вона не є обов'язковою.
Вона може покрити такі непередбачувані обставини:
 • ковід -19;
 • амбулаторне лікування;
 • стаціонарне лікування;
 • стоматологічна допомога;
 • втрата багажу;
 • юридична допомога;
 • нещасний випадок тощо;
Нещасний випадок може статися, при перебуванні в автобусі чи таксі, адже ніхто не застрахований від аварій, різноманітних травм. На морі можна невдало пірнути або впасти, пошкодивши якусь кінцівку.
Варіантів страхування сьогодні дуже багато, і кожен дозволить вам отримати компенсацію за той чи інший страховий випадок.
У яких випадках потрібна туристична страховка та яка її ціна?
Страхування для візи буде коштувати по-різному залежно від таких факторів:
 • вік туриста. Літнім людям слід більш відповідально поставитися до страхування. З віком у людини з'являються хронічні хвороби, які часто потребують медичної допомоги. Також люди похилого віку можуть втратити речі;
 • час подорожі. Чим триваліша поїздка, тим дорожча страховка;
 • країна поїздки: страховка в країни ЄС коштуватиме дешевше, ніж у Азії. Найдорожчими вважаються страховки у США та Канаду;
 • пакет послуг може включати різні страхові випадки. Надійним вважається повне страхування, яке покриє практично все, що з вами може статися.
Краще купувати її не виходячи з ціни, а враховуючи тип страхування, який вам найбільше підійде. До того ж важливо вибрати надійну страхову компанію, яка зможе швидко покрити всі витрати у разі виникнення страхового випадку. Перед цим краще порівняти та вивчити всі можливі варіанти для себе.
Алгоритм дій у разі настання страхової події прописаний у договорі страхування. Потрібно звернутися до асистуючої компаніі, вказати інформацію про себе та подію, яка трапилась - вам повідомлять про подалші дії. 
Страховка онлайн від компанії «ОРАНТА»  - це швидко, надійно та вигідно. Тут ви зможете оформити страхування у будь-яку країну.


Подорожуйте впевнено, про безпеку подбає ОРАНТА.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

Оформлюйте поліс та вигравайте зимові шини
Зелена картка: що це та навіщо?
19.09.2022 12:01:00 Детальніше
Навіщо потрібна туристична страховка?
07.09.2022 11:17:00 Детальніше
Акція: Зелена картка + Туристичне страхування = Асистанс 24/7 з послугою евакуації
Чи потрібна туристам страховка та як її вибрати?
11.07.2022 12:00:00 Детальніше
Чи потрібна Зелена картка та як її оформити?
28.06.2022 14:28:00 Детальніше