БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «Оранта» святкує 89-й День народження

25 Листопада 2010 року
Сьогодні, 25 листопада, найбільша страхова компанія України святкує 89-й День народження. Попередниця «Оранти», яка до 1993 року мала назву Укрдержстрах, була заснована 25 листопада 1921 року. У 80-ті роки ХХ століття український підрозділ був одним з провідних у системі Держстраха: за рівнем культури страхування Україна випереджала більшість інших республік Радянського Союзу.

Так само, як і 30 років тому, зараз НАСК «Оранта» — провідна страхова компанія. Відмінність одна — лідерство є ще більш значущим через високу конкуренцію, що існує сьогодні на страховому ринку України, який нараховує більш ніж 400 страхових компаній.

На даний момент колектив Компанії налічує близько 2,5 тисяч штатних співробітників та понад 5,5 тисяч страхових агентів по всій країні. Багато хто з них п'ять, десять, а деякі навіть 30 років працює в «Оранті», ставши один одному не просто колегами, а друзями, не просто колективом, а великою родиною.

За майже 90 років Компанія зіштовхнулася з безліччю труднощів на шляху свого розвитку, але й досягла безлічі вершин у бізнесі; разом з кожним українцем і державою в цілому переборола кілька фінансових криз. Зараз НАСК «Оранта» — це найбільша філіальна мережа страхового ринку, найбільше число застрахованих, найбільша кількість співробітників. Це оновлений бренд крупної європейської компанії із власною асистуючою компанією «Гарант-Асистанс», з успішними дочірніми компаніями: «Оранта-Життя», «Оранта-Онлайн» і концерн «Оранта».

Поряд з найбільшими класичними страховиками цього ринку «Оранта» створила Українську федерацію убезпечення, яка прагне зробити ринок цивілізованішим і менш залежним від обставин.

Все це стало можливим тільки завдяки відданим Компанії людям.

«Завдяки сумлінній роботі команди, Компанія отримала визнання клієнтів, партнерів і експертів ринку. Вже багато років поспіль «Оранта» є постійним переможцем більшості українських та міжнародних рейтингів, демонструючи стабільно ефективну роботу. Бажаю всім нашим співробітникам і клієнтам невичерпної енергії й оптимізму, успіхів у діяльності, реалізації творчих задумів, здоров'я та благополуччя. Нехай робота буде цікавою і завжди приносить задоволення, а в колективі панує атмосфера взаєморозуміння, взаємопідтримки та поваги!» — поздоровив компанію голова Наглядової ради НАСК «Оранта» Олег Спілка.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік