БЕТА-ВЕРСІЯ
Укр
усі дзвінки зі стаціонарних телефонів України безкоштовні
Инфо
Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів у межах України безкоштовні.
0 800 50 05 05
Новини

НАСК «Оранта» презентувала ювілейний блог

20 Грудня 2011 року
НАСК «Оранта» презентувала новий комунікаційний онлайн проект в рамках святкування свого 90-річчя — ювілейний блог «Оранта 90 РОКІВ». Новий блог компанії цілком і повністю присвячений 90-річному ювілею НАСК «Оранта», історії розвитку компанії і страхування в Україні.
На сторінках ювілейного блогу кожен охочий може знайти повну інформацію про історію «Оранти», експертні коментарі від учасників ринку, партнерів і клієнтів компанії. Відвідувач блогу може побачити документальний фільм, присвячений історії страхування і розвитку «Оранти», подивитися сюжети національних телеканалів, приурочені до ювілею, а також ознайомитися з іншими відеоматеріалами компанії.
У розділах «Вітання» блогу розміщені численні вітальні листи та телеграми, які НАСК «Оранта» отримала від керівників державних органів та міністерств України, депутатів, голів найбільших українських і міжнародних компаній, неурядових організацій, учасників страхового ринку, перестраховиків, а також провідних українських ЗМІ.
Для тих, хто бажає дізнатися, як пройшло святкування ювілею компанії в м. Одесі і віртуально зануритися в атмосферу свята, існує спеціальний розділ «Фотогалерея», в якому розміщені найцікавіші фотографії з заходу.
«На сторінках блогу« Оранта 90 РОКІВ» кожен охочий може знайти для себе щось цікаве, нове і актуальне про історію компанії і страхування в Україні в цілому. Ми постаралися зібрати максимум інформації на одному ресурсі, і формат блогу в даному випадку найбільш зручний, оскільки передбачає можливість для неформального спілкування читачів, а також дозволяє легко інтегрувати інформацію в соціальні мережі», — прокоментувала керівник служби маркетингу і корпоративних комунікацій НАСК«Оранта» Олександра Афанасьєва.
Нагадаємо, що 90-річний ювілей з дня свого заснування найбільша страхова компанія Україна НАСК «Оранта» відзначила 25 листопада в Одесі. На урочистому заході, в найбільшому в Україні банкетному домі «Ренесанс», були присутні понад 800 гостей НАСК «Оранта», серед яких були кращі працівники, що представляють Золотий і Срібний фонди Компанії, політики, бізнесмени, дипломати, лідери громадської думки та журналісти.

Тут ви можете підписатися на наші найсвіжіші новини.

ОРАНТА входить до ТОП 5 компаній з продажу електронного полісу Автоцивілки
20.11.2018 15:03:00 Детальніше
Святкуймо 97 років разом!
ОРАНТА зайняла перше місце на ринку Автоцивілки!
23.05.2018 12:54:00 Детальніше
Електронний поліс в Україні ввімкнено!
Повідомлення про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів та проект порядку денного
Підсумки роботи страхової компанії ОРАНТА за 2016 рік